Hotel Kozi Gród **** - szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne na Kaszubach, blisko Trójmiasta

  • miejscowość : Pomlewo
  • ulica : Leśnikow 3
  • telefon : +48 58 692 07 80
  • telefon 2 : +48 601 610 453
A A

Hotel Kozi Gród **** to gwarancja efektywnych spotkań w salach wypełnionych dziennym światłem, z widokiem na przyjemną zieleń. Nasze doświadczenie w organizacji i profesjonalna obsługa zapewnią sprawne przeprowadzenie owocnego szkolenia, warsztatu, eventu czy integracji.


Dysponujemy zapleczem, które umożliwia organizację spotkań biznHotel Kozi Gród - Pomlewo - pomorskieesowych dla grup liczących od 8 do 200 osób. Na konferencje Hotel Kozi Gród**** posiada specjalną ofertę cenową, obejmującą kompleksowe usługi: począwszy od wynajmu sali przez przygotowanie przerw kawowych, opracowanie menu i zapewnienie noclegów aż po szeroki wybór atrakcji integracyjnych


Hotel posiada 4 sale konferencyjne w głównym budynku, w tym 3 mobilne z możliwością łączenia.


Proponujemy także spotkania w plenerze z wykorzystaniem namiotów modułowych. Nasz rozległy ogród o powierzchni 5 hektarów posiada urozmaiconą małą architekturę i zieleń.


Grupy liczące powyżej 100 osób będą czuły pełen komfort w naszym pawilonie bankietowym z zapleczem gastronomiczno-sanitarnym i osobnym parkingiem.


Hotelowi kucharze zadbają o wysoką jakość produktów serwowanych podczas przerw kawowych, tak by stanowiły one odżywcze przekąski dające energię niezbędną na czas całego spotkania. Złap oddech i delektuj się kawą w miejscu z widokiem na ogród.


Kozi Gród - Pomlewo - oferta dla firm


Dlaczego warto u nas zorganizować szkolenie?

 Lokalizacja obiektu niedaleko Gdańska pozwala wyjechać za miasto jednocześnie nie spędzając wielu godzin w podróży.
 Oferujemy kompleksową ofertę. Oprócz szkoleń oferujemy liczne atrakcje sportowe i rekreacyjne oraz możliwość integracji na własnym terenie rozrywki outdoor.
 Dajemy możliwość dostosowania oferty do wymagań Klienta, proponując liczne warianty cenowe.
 Położenie przeszklonych sal szkoleniowych z widokiem na ogród oraz ich mobilność umożliwia podjęcie grup od 8 do 200 osób.
■ Gwarantujemy wysoki komfort, wyśmienitą kuchnię, doskonałą atmosferę i profesjonalną obsługę.


Goście nocujący w Hotelu Kozi Gród mogą również skorzystać z Centrum Rekreacji (basen, jacuzzi, sauna, sala CARDIO, tenis stołowy) i odpłatnie z dodatkowych atrakcji: kręgle, bilard, tenis ziemny, rowery, siatkówka, koszykówka i inne.


Imprezy integracyjne
Konferencje szkolenia okolice Trójmiasta - POMLEWO
Duży, zielony teren w obrębie kompleksu hotelowego (4 hektary) oraz malownicza, leśna okolica pozwalają na przeprowadzenie urozmaiconego programu zajęć. Współpraca ze sprawdzonymi profesjonalistami umożliwia nam staranne przygotowanie zajęć, które przyjemnie i na długo zostaną w pamięci uczestników.
Więcej informacji na telefon


Na szkolenia, konferencje oraz imprezy integracyjne blisko Trójmiasta
zapraszamy do Hotelu Kozi Gród ****
- na Kaszuby!