Siedlisko na Kaszubach z klimatem - Lawendowa Osada

  • miejscowość : Przywidz
  • ulica : Młyńska 6a
  • telefon : 511 975 929
A A

Kameralne siedlisko na Kaszubach, ostoja spokoju, harmonii i piękna - to Lawendowa Osada w Przywidzu. Ekologiczna agroturystyka położona na pierwszej na Pomorzu plantacji lawendy jest miejscem całorocznego wypoczynku łączącego dary natury z wygodą współczesnych osiągnięć.


Nasza maleńka wioska SPA pozwoli Państwu poczuć przypływ energii, odreagować, być może zainspirować i odnaleźć przyjemność życia. Zapraszamy!


Lawendowa Osada - siedlisko z klimatem


Nasze siedlisko zbudowaliśmy w kameralnym zaciszu, na obrzeżach Przywidza. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy i pasji udaje nam się w  harmonii łączyć tradycje i skarby natury  ze współczesną wiedzą oraz techniką. Tak, by móc z przyjemnością zaproponować Państwu:

Kameralne noclegi w domkach - komfortowe apartamenty

W Lawendowej Osadzie znajdują się 2 niezależne, całoroczne domy: Lawendowa Chatka i tradycyjna Ludowa ZagrodaLawendowa Osada Przywidz Kaszubska. W obu miejscach stworzyliśmy nastrojowe, bardzo wygodne, piętrowe apartamenty. Komfortowo wyposazone wnętrza nawiązują do regionalnych tradycji. Na piętrze każdego domu znajdują się dwie sypialnie zaś na parterze salon z kominkime aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem z hydromasażem. Zimą rozpalamy Państwu na “dzień dobry” ogień w kominkach, dzięki czemu przyjeżdżacie wprost do cieplutkich wnętrz :-). Na wyposażeniu Lawendowej Osady są także pościel i ręczniki. W siedlisku dostępny jest internet Wi-Fi.

Szczegółowy cennik domków Osady - jest tutaj
Basen i SPA w Lawendowej Osadzie

Goście OsadGrota solna Przywidzy mogą korzystać z relaksujących i leczniczych właściwości Wioski SPA - kompleksu do hydro-, chromo-, aroma-, muzyko- i haloterapii. Na terenie siedliska znajduje się oryginalna grota solna , prawdziwa drewniana Bania Ruska opalana drewnem, zimna balia oraz gorąca balia. Ta ostania – hot tube – jest ogromną drewnianą balią do gorącej kąpieli z jacuzzi, hydromasażem wodnym i powietrznym oraz chromoterapią, Bazą do zabiegów są oczywiście produkty z lawendy. Olejki lawendowe już w starożytności były znane jako składnik perfum i środek o właściwościach leczniczych oraz relaksujących.

Nasz nowoczesny basen z podgrzewaną wodą i otwieranymDomki z basenem - Przywidz Kaszuby dachem jest malowniczo usytuowany w otoczeniu przyjaznej i relaksacyjnej natury – przy ścianie lasu, w pobliżu pola lawendy. Specjalne oświetlenie pozwala zażywać kąpieli w unikalnej scenerii, zaś profesjonalna maszyna pływacka - przeprowadzić trening pływacki na wysokim poziomie.

W AQUA Kompleksie Lawendowej Osady goście mogą zaczerpnąć po trosze zarówno hydroterapii i odnowy biologicznej jaki po prostu przyjemnej rekreacji. Więcej o leczniczych walorach naszych udogodnień - jest tutaj


Dodatkowe informacje o siedlisku:

Pobyt zwierząt domowych w Osadzie ustalamy indywidualnie i akceptujemy po wcześniejszym uzgodnieniu. Ze względu na innych Gości i naszego psa możemy przyjąć tylko psy łagodne, ułożone i niehałaśliwe. Prosimy o zabranie ze sobą smyczy i kagańca.

Noclegi z wyżywieniem - na życzenie. Możemy zaoferować Państwu pyszne, domowe posiłki na bazie lokalnych, ekologicznych produktów i wyrobów. Ceny wyzywienia: śniadania 15 zł/osobę, obiady 30 zł/osobę, kolacje 15 zł/osobę i obiadokolacje 40 zł/osobę.

Gospodarze siedliska mieszkają po sąsiedzku w osobnym, nieco dalej położonym domku.

Ciekawostka - Przywidz w latach XX i XXX ubiegłego wieku został "odkryty" przez mieszkańców Gdańska jako letnisko wypoczynkowe i był nazywany "Małym Sopotem".


Lawendowa Osada
Siedlisko na Kaszubach z klimatem