Noclegi na Kaszubach - ośrodki wczasowe i wypoczynkowe z wyżywieniem, z wypożyczalnią sprzętu wodnego, z atrakcjami

  • miejscowość : Kaszuby
A A

Przedstawiamy oferty kaszubskich ośrodków wypoczynkowych i wczasowych, które dzięki swojemu położeniu i wyposażeniu zapewniają urozmaicony wypoczynek. Z własną wypożyczalnią sprzętu wodnego, z wyżywieniem, z licznymi atrakcjami na terenie ośrodka lub w okolicy.


Ośrodki wypoczynkowe na KaszubachPołożony 600 metrów od centrum Chmielna, nad jeziorami Ośrodek wypoczynkowy na Kaszubach nad jeziorem Chmielnoobjętymi strefą ciszy, jest idealnym miejscem na wczasy rodzinne i wypoczynek w gronie przyjaciół. W ofercie znajdują się wygodne pokoje gościnne oraz domki letniskowe. Jest również możliwość rozstawienia namiotów oraz zabrania ze sobą swoich czworonożnych pupili (uzgadniane indywidualnie).

Ośrodek posiada świetną infrastrukturę (m.in własną stołówkęm bar, stoisko z owocami) i wyposażenie pozwalające na aktywny wypoczynek i rozwijanie/utrzymywanie dobrej kondycji.  W sąsiedztwie Szuwarka znajduje się wypożyczalnia wodnego sprzętu rekreacyjnego oraz strzeżona plaża.

Więcej informacji o wyposażeniu Ośrodka, zdjęcia, itp. - są tutajSZARLOTA - to dynamicznie rozwijający się były Ośrodek Polskich Linii Oceanicznych, od kilkunastu lat należący do prywatnej spółki. Modernizacja i stała rozbudowa obiektu (z zachowaniem akcentów z PLO) czyni z niego bardzo atrakcyjne miejsce wypoczynku, które wyróżnia się wieloma atutami:

Kompleks wypoczynkowy nad jeziorem - Kaszuby+ POŁOŻENIE,
+ WIELKOŚĆ OBIEKTU,
+ BEZPIECZEŃSTWO,
+ RÓŻNORODNOŚĆ OFERT,
+ ATRAKCYJNE CENY

W skład kompleksu Szarlota wchodzą:

* Domki drewniane 4-5 osobowe oraz nieco mniejsze 2-3 osobowe (74szt)
* Hotel - pokoje w dwóch standardach (obiekt z 2006r)
* Tawerna żeglarska (obiekt z 2005 r) z zapleczem gastronomicznym
* Wiata grillowa ( obiekt z 2010r)
* Kompleks SPA (z 2006 r.)
* Przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego (sprzęt 2008r)
* Sala konferencyjna, bankietowa i restauracyjna           Więcej informacji - jest tutajUstronnie położone domki typu Wieżyca oraz Krutynia zapewniają pełen relaks. Dodatkowe Domek nad jeziorem wyżywienie - Ośrodek MAGwyposażenie Ośrodka - przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego, stołówka, świetlica z wyposazeniem, plac zabaw dla dzieci dopełnia komfortu wypoczynku. Wszystko w rozsądnych cenach.

Ośrodek MAG jest położony na skraju Wdzydz Kiszewskich co zapewnia spokój, a jednocześnie wygodny dostęp do wielu atrakcji tej popularnej miejscowości letniskowej nad jeziorem Wdzydze.

Więcej informacji o naszych Ośrodku i domkach - jest tutajWypoczynek nad jeziorem na Kaszubach będzie udany jeśli odwiedzą Państwo wielofunkcyjny k wypoczynkowy Tamowa nad jeziorem Kłodno. Wczasowicze znajdą tutaj także ładną stanicę wodną. Inne udogodnienia w obiekcie to:

Ośrodek nad jeziorem Kaszuby - Tamowa- możliwość przyjazdu ze zwierzętami (po uzgodnieniu)
- miejsce na grill, ognisko, namioty
- parking z możliwością garażowania,
- wyżywienie na miejscu, barek kawowy, lodówki w pokojach
- wc ogólnodostępne, własne WC do wyłącznej dyspozycji
- prysznice ogólnodostępne i do wyłącznego, własnego użycia
- plac zabaw dla dzieci, sauna, TV w pokojach i ogólnodostępne
- możliwość wypożyczenia łodzi, kajaków, desek windsurfingowych
- boisko do siatkówki, tenis stołowy, badminton, rowery,
- możliwość prania i prasowania, sala bankietowa

Więcej informacji o kompleksie Tamowa w Zaworach - jest tutaj