Hotel Biały Dwór - wesela, bankiety i przyjęcia dla 100, 120 i 200 osób - w zabytkowych wnętrzach

A A

Na wesela w XVI –wiecznym dworze zapraszamy do Kwidzyna!


Hotel Biały Dwór KWIDZYNBiały Dwór - o standardzie zbliżonym do hotelu - jest położony wśród malowniczych łąk i lasów, na skraju rozległego płaskowyżu górującego nad doliną Wisły. Obronny charakter miejsca, sąsiedztwo dróg handlowych, zwłaszcza słynnego Szlaku Bursztynowego, zostały docenione już we wczesnym średniowieczu. Burzliwe dzieje obiektu zwieńczone zostały rekonstrukcją, która przywróciła dawny blask i urok tej rezydencji.

Nasi Goście mają do dyspozycji 46 komfortowe miejsca noclegowe:
 - z łazienkami
 - z telefonami oraz TV SAT
 - z dostępem do internetu
 - w niektórych pokojach jest możliwośc dostawki (np. dla dziecka)

12 miejsc znajduje się w 6 pokojach gościnnych z łazienkami w nowym pawilonie położonym w dworskim ogrodzie. Każdy pokój jest wyposażony m.in w lodówke, ekspres do kawy, internet wi-fi, tv. Do dyspozycji Gości - taras wypoczynkowy z meblami ogrodowymi.

Cennik - jest tutaj


Biały Dwór to także wspaniałe, nastrojowe miejsce na zorganizowanie wesela, uroczystości rodzinnych, bankietów, konferencji, szkoleń itp.

W stylowych wnętrzach restauracyjnych dworu serwujemy potrawy kuchni staropolskiej
oraz dania z różnych zakątków świata. Starannie dobieramy sezonowe menu aby jak najlepiej wykorzystać dostępne aktualnie, świeże składniki. Nasze starania od killku już lat są doceniane przez wymagających autorów znanego przewodnika kulinarnego Gault & Millau Polska.Niezwykła atmosfera tego miejsca bez wątpienia  zachęca do powrotów.  Szczególnie polecamy przyjęcia w oranżerii, która zapewnia przepiękny widok na dolinę Wisły. Organizatorom udostepniamy podstawowe wyposażenie konferencyjne:
Szkolenia konferencje Kwidzyn - Biały Dwór
    * projektory multimedialne
    * ekrany
    * flipcharty
    * stały dostęp do internetu

Polecamy także imprezy na powietrzu - grill, ognisko, pieczenie na rożnie itp.


Biały Dwór jest miejscem z kameralnym nastrojem, fachową i miłą obsługą. A także delikatną, niemal nieuchwytną atmosferą historii, kryjącą się w dworskich zakamarkach.


Aktualne informacje na Facebook - są tutaj


 Biały Dwór - piękne wesele w Kwidzynie!
www.bialy-dwor.pl