Łowisko Świniobudy - apartamenty dla wędkarzy na Kaszubach

 
iconiconiconicon
iconicon
iconicon
A A

Pomorskie Łowisko Świniobudy to starannie zagospodarowane jezioro na Kaszubach o powierzchni 4 hektarów i głębokości 22 metrów. Idealne miejsce dla wędkarzy, którzy cenią sobie dobre połowy, wygodne noclegi oraz ciszę i spokój.

Łowisko jest położone ok. 3 km od Kościerzyny (58 km od Gdańska i Trójmiasta) w malowniczym otoczeniu wzgórz pochodzenia polodowcowego. Na ogrodzonym terenie, oprócz budynku mieszkalnego, znajdują się altanki (duża bankietowa i mała altana biesiadna) huśtawki, zjeżdzalnie dla dzieci, piaskownica, boisko do siatkówki, boisko do piłki nożnej, stół ping pongowy.


Łowisko Świniobudy


Ryby można łowić z pomostów wędkarskich rozmieszczonych wzdłuż całej linii brzegowej. Na wyposażeniu łowiska jest wędzarnia, która jest do państwa dyspozycji. W wodach Łowiska Świniobudy żyją liczne gatunki ryb:

Łowisko specjalne Świniobudy - Kaszuby jesiotr
karaś
karp
lin
okoń
płoć, płotka
sandacz
szczupak pospolity
troć wdzydzka
węgorz europejski

Łowisko Świniobudy - Kościerzyna - KaszubyNoclegi na łowisku zapewniamy w samodzielnym, nowym budynku mieszkalnym. Naszym Gościom oferujemy 5 apartamentów z jedną lub dwoma sypialniami. Wszystkie pokoje wyposażone w aneks kuchenny z aneksem jadalnym, toaletę z prysznicem, telewizor, lodówkę, pełne wyposażenie kuchni (garnki, talerze sztućce). Preferujemy pobyty z minimum 2 noclegami.


Ceny noclegów oraz wędkowania w Świniobudach - są tutaj


W sezonie łowisko jest czynne codziennie - 7 dni w tygodniu - zwykle w godz. 6 - 20.

Zarówno położenie jak i wyposażenie łowiska Świniobudy gwarantuje jego Gościom możliwość pełnego wypoczynku i zrelaksowania się na łonie natury. Bliskość Kościerzyny jest dodatkową atrakcją - szczególnie dla osób z rodziną. Ze względu na rosnące grono stałych fanów naszego jeziora prosimy o wyrozumiałość i rezerwacje miejsca z możliwie dużym wyprzedzeniem i powołaniem na Odkryj Pomorze. Serdecznie zapraszamy!


Łowisko Świniobudy - okolice Kościerzyny
łowisko specjalne na Kaszubach -
taaaaka przyjemność dla wędkarzy!