Willa Słoneczna - noclegi nad morzem i nad Zalewem Wiślanym - z wyżywieniem

  • miejscowość : Piaski
  • ulica : Piaski, ul. Sloneczna 41
  • telefon : 535 909 038
  • telefon 2 : 552 476 626
  • e-mail : willasloneczna@tlen.pl
 
iconiconiconicon
iconicon
iconicon
A A

Willa Słoneczna zaprasza na komfortowe noclegi z wyżywieniem i wspaniały relaks nad morzem, na Mierzei Wiślanej!

Wygoda oraz kameralna, domowa atmosfera są gwarantowane! A do tego niesamowity klimat Piasków, malutkiej miejscowości na samym końcu Polski, kilka kilometrów od granicy z Rosją.


Willa Słoneczna Piaski


Willa Słoneczna Piaski - noclegi z wyżywieniem nad morzemDo dyspozycji Gości odpoczywających nad morzem i nad Zalewem przygotowaliśmy przytulne i przestronne pokoje dla 2, 3, 4, i 5 osób. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę z natryskiem i WC, TV, lodówkę oraz czajnik elektryczny. Część pokoi posiada balkony. Gościom zapewniamy bardzo smaczne, całodzienne wyżywienie.

Pensjonat Willa Słoneczna zlokalizowany jest w centrum miejscowości Piaski, które sa położone na końcu mierzei, blisko granicy z Rosją. Od malowniczej plaży i lasu dzieli go zaledwie kilkadziesiąt metrów. Willa Słoneczna to idealne miejsce na Noclegi z wyżywieniem nad morzem - Piaskiromantyczne wakacje we dwoje… lub urlop z całą rodziną, która szuka szerokiej plaży i czystego piasku. Wczasowicze wracają do nas co roku, doceniając uroki okolic.


Pensjonat otoczony jest ogrodem z piaskownicą i huśtawkami dla Najmłodszych. Gospodarz prowadzi niedużą hodowlę ozdobnych kur, które są miejscową atrakcją szczegolnie dla dzieci.
Na parterze Willi Słonecznej znajduje się dobrze zaopatrzony sklep spożywczo-przemysłowy oraz kawiarnia, a w pobliżu parking, hotel butikowy i bardzo dobra restauracja - Four Winds - tutaj


UWAGA - Four Winds to także mini browar restauracyjny serwujący pyszne piwo!


Willa Słoneczna zaprasza na
wczasy z wyżywieniem nad morzem!