Canpol ZOO WonderLand Odejewski

  • miasto : Człuchów
A A

Canpol Odejewski jest kojarzony nie tylko z wzorcowej stacji paliw czy sprzedaży marek Opel i Kawasaki, ale także z  centrum rekreacji, rozrywki i wypoczynku. Canpol znajduje się w Sieroczynie koło Człuchowa, przy drodze krajowej nr 22. Wielu przejeżdżających zatrzymuje się tutaj niejako przy okazji. Paczka przyjaciół, wycieczka, rodzina z dziećmi - wszyscy mogą tutaj zabawić się i w dzień powszedni, i w weekend.


★ Atrakcje turystyczne w pomorskim - są tutaj


CANPOL Odejewski Człuchów


W skład kompleksu firmy Odejewski wchodzą m.in:

- otwarty,  asfaltowy tor kartingowy
- restauracja, noclegi dla gości
 Gokarty CANPOL Odejewski Człuchów- stacja paliw
-  salon i serwis firmy Opel
- plac zabaw dla dzieci
- sklep odzieżowy
- zoo (kilkadziesiąt gatunków zwierząt m.in zebry, hipopotam, żubry, lwy i tygrys 🐯 )
- park rodzinnnej rozrywki WONDERLAND


WonderLand ZOO Człuchów


Park rodzinnej rozrywki WonderLand praktycznie co roku powiększa się o kolejną możliwość super zabawy. Atrakcje Parku znajdują sie na lądzie i na wodzie:


 • koniki mechaniczne
 • autka – autka dla najmłodszych zasilane przez akumulator
 • eurobungee – 3 stanowiska do skakania na bungee
 • kule do chodzenia po wodzie
 • seegway – dwuśladowy, dwukołowy, jednoosobowy pojazd elektryczny
 • bumper boats - to wodna atrakcja dla całej rodziny, łącząca w sobie zarówno przejażdżkę widokową, jak i zabawę z armatkami wodnymi. W każdej z dwuosobowych łódek zainstalowano armatki wodne, dzięki którym można strzelać do innych.
 • bumper cars – autka do zderzania i strzelania laserami
 • wonderslide – zjazd na pontonie
 • wonderjump – zjazd na pontonie zakończony wyskokiem i lądowaniem na dmuchaną poduchę
 • suchy basen chiński – domek z piłeczkami, zjeżdżalniami oraz innymi przeszkodami
 • dmuchaniec – dmuchana zjeżdżalnia
 • crazy kart – wózki do driftowania

ZOO o powierzchni 7 hektarów, posiada status ogrodu zoologicznego nadany przez Ministra Ochrony Środowiska. Wstęp jest bezpłatny, a obiekt czynny praktycznie całą dobę.
Mini Zoo Canpol Człuchów
Na terenie ogrodu zamieszkuje 50 gatunków zwierząt. Łącznie w ZOO Canpolu gości około 150 mieszkańców. Najbardziej cenne zwierzęta to: Tygrys Syberyjski, Lwy, Hipopotam Karłowaty, Strusie, Żubry, Osioł, Wielbłądy , Zebra Chapmana, Kangur Walabia Benette, Kangur Rudy,Alpaka, Oryks Szablorogi, Pelikan Baba, Żuraw Koroniasty, Daniele, Bocian Czarny, Małpy, Papugi. W ZOO działa takze akwarium morskie.


W sezonie letnim przygotowane są specjalne atrakcje dla dzieci:

 • karmienie zwierząt  w „Małym ZOO ”, gdzie mieszkają  m.in.: owce, kózki, lamy, osiołek, świnki wietnamskie, świnki morskie, kurki liliputki, króliki, kozy bengalskie
 • przejażdżka na kucyku (Polo, Gwiazdeczka, Srokacz, Bolek i Lolek)
 • plac zabaw na terenie ZOO


Gra planszowa dla dzieci WonderLand - jest tutaj

Restauracja: tel. 59 83 45 327, tel. 608 377 777
Organizacja imprez: 608 377 777

Na torze kartingowym w Człuchowie - Canpol zaprasza na gokarty!Tor kartingowy Canpol Racing o powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych zapewni z kolei  odpowiednie emocje wszystkim fanom wyścigów samochodowych bez względu na wiek. Tor o długości ok. 600 metrów został zbudowany przy pomocy ok. 4 tysięcy opon. Tutaj liczy się i technika, i szybkość  Na prostej o długości 110 metrów można osiągnąć prędkość nawet 70 km/godz. Kierowcy mają zapewnione na miejscu bezpieczne, obowiązkowe kaski w różnych dostępnych rozmiarach, a także obowiązkowe kominiarki oraz protektory na szyję dla najmłodszych.


Do dyspozycji Klientów jest 12 gokartów Sodi SR5 o mocy 9 KM, które mogą rozwinąć maksymalną prędkość do ok. 60–70 km/h.  Młodzi fani motoryzacji również znajdą sprzęt dla siebie. Dla chętnych od 7 roku życia i min. wzroście 130 cm, przygotowano specjalne gokarty dla dzieci fimy SODI, które można rozpędzić do 30–40 km/h. Cena jazdy 9 minut - już od 30 zł


Dodatkowo dostępne są tutaj 3 gokarty podwójne (dorosły+dorosły, dorosły+dziecko). Te maszyny świetnie sprawdzają się w momencie kiedy pojawiają się dzieci, które obawiają się, bądź nie mogą jeszcze same poruszać się na torze.
Posiadamy także 4 gokarty o mocy 13 KM, które są przeznaczone wyłącznie dla klientów, którzy wykażą się umiejętnościami na gokartach o mocy 9KM.
Na wielkiej tablicy na bieżąco podczas wyścigu można oglądać swoje rezultaty, które wyświetlają się wraz ze zdjęciem kierowcy.
W sezonie odbywają się tu ligi kartingowe SWS dla dorosłych oraz ligi kartingowe dla dzieci od 7 do 12 roku życia.


Cennik jazd na torze - prosimy o telefon.  
Canpol Racing - tel. 602 775 879 / tel. 728-417-017
Ciekawostka - nazwa CANPOL powstała z luźnego połączenia słów: "Polak potrafi" /pole can/. Obiekt nie ma związku z firmą CANPOL BABIES produkującą artykuły dla dzieci.
Canpol Racing WonderLand Człuchów