Sala weselna U Stolema - 2 sale, wesela do 100 i 120 osób z noclegiem dla 100 osób.

  • miejscowość : Ostrzyce
  • ulica : Ostrzyce, Droga Kaszubska 8A
  • telefon : 58 684 16 68
A A

Ślub i wesele - to wyjątkowa chwila, którą wspominamy często w najdrobniejszych szczegółach. Warto zadbać o niezapomnianą oprawę tego dnia i wesprzeć się w organizacji tego wydarzenia profesjonalną poradą.
Chętnie podzielimy się doświadczeniem - pomożemy i zorganizujemy ślub oraz wesele marzeń w pięknych Ostrzycach.


Sala weselna U Stolema Ostrzyce


Dysponujemy dwiema salami wielofunkcyjnymi: salą restauracyjną dla 100 osób oraz nowo powstałą salą biesiadną dla 120 osób. Istotnym udogodniem dla gości weselnych jest możliwość bezpośredniego, wygodnego zakwaterowania 100 osób w pokojach, apartamentach i domkach.

Nasza nowa Sala Biesiadna jak i Stolёmowa restauracja to doskonałe miejsca na przyjęcia w gronie najbliższych. Aranżacje sal zainspirowane są stylem kaszubskim w nowoczesnym wydaniu. Ciepła kolorystyka (beż i czerwień) oraz akcenty dekoracyjne w postaci wzorów nawiązujących do tradycyjnego haftu kaszubskiego sprawiają, że wnętrza sali są przytulne, subtelne, a przy tym eleganckie. W sali biesiadnej dodatkowe elementy w postaci cegły, czarnego kamienia oraz ciemnych zasłon dają temu miejscu wyjątkowego charakteru. Sala jest przestronna i efektownie oświetlona, dzięki czemu idealnie nadaje się na wesele i inne uroczystości rodzinne. Jednak największym atutem tego miejsca jest taras, z którego roztacza się wspaniały widok na jezioro Ostrzyckie.

Serwujemy tradycyjne potrawy kuchni polskiej oraz kaszubskiej. Posiadamy również specjalne dania dla dzieci. Przedstawione menu należy traktować wyłącznie jako wstępną propozycję i podstawę do dalszych ustaleń. Ostateczne menu, godziny wydawania posiłków, ustawienie stolików, wystrój sali i inne kwestie organizacyjne ustalane są indywidualnie według preferencji i oczekiwań klienta


Dalsze szczegóły oferty, menu weselne, ceny itp. - są tutaj


👉 Dlaczego na ślub czy wesele 💒 warto wybrać Ostrzyce?  Powodów jest kilka:


✔️ przepiękne krajobrazy w sercu Szwajcarii Kaszubskiej
✔️ łatwość znalezienia plenerów fotograficznych
✔️ długie tradycje bardzo dobrej kuchni
✔️ wygodna komunikacja i dojazd


Więcej o miejscowości Ostrzyce - jest tutaj


Centrum Rekreacji U Stolema:
Sala weselna w Ostrzycach


Wspaniały ślub i wesele nad jeziorem na Kaszubach!