Gościniec U Gosi - kameralne wesela, przyjęcia do 50 osób i 30 osób z miejscem na tańce w malowniczej okolicy

A A

Kameralne, nastrojowe, piękne miejsce na wesele, przyjęcie, urodziny lub inne imprezy okolicznościowe na Kaszubach. Gościniec U Gosi oferuje swoim klientom wyjątkowy klimat nie tylko za oknem (jezioro, narciarskie slalomy na pobliskim stoku), ale także w oryginalnych wnętrzach pensjonatu.

Starannie zaprojektowane pokoje i inne pomieszczenia, zostały urządzone z myślą o najdrobniejszcyh szczegółach. Delikatne dekoracje, funkcjonalne meble oraz starannie dobrana kolorystyka harmonijnie ożywiają i relaksują. Poszukujący wygody, komfortu i smaku będą z przyjemnością powracać na Kaszuby - do Gościńca U Gosi. Goście weselni będą zadowoleni!


Sala weselna Wieżyca U Gosi


Pensjonat oferuje noclegi dla 40 osób, w pokojach, w większości posiadających łazienki oraz balkony. Położenie Gościńca gwarantuje widoki wprawiające w przyjemny, wakacyjny nastrój - niezależnie od pory roku. Zimą - sunące kuligi i narciarzy na stoku, latem - fanów mountainboardingu, wycieczek rowerowych, kajaków i łódek. A przez cały roku spacerowicze z kijkami Nordic Walking.
Gościniec posiada specjalną przechowalnię sprzętu narciarskiego, sanek i zabawawek. Rowery także znajdą bezpieczną przystań.

Chlubą Gościńca u Gosi jest przeszklona sala na przyjęcia i wesela, z widokiem na pobliski stok narciarski i zalesione wzgórza. Można tutaj urządzić imprezy okolicznościowe do 30 osób z wydzielonym miejscem do tańca. W opcji bardziej statyczne można zorganizować przyjęcie  do 50 gości. Przestrona sala na co dzień pełni rolę wygodnej sali restauracyjnej.

W pensjonacie U Gosi znajdują się także:

dobrze wyposażona siłownia
sauna
kącik z piłkarzykami, salka z ping pongiem
wyposażona kuchnia na potrzeby Gości pensjonatu
przestronny zakątek do wypoczynku i wspólnego oglądania np. transmisji sportowych

Na miejscu serwowane są obiady, na życzenie także śniadania, a na potrzeby grup - pełne, smaczne, całodziennne wyżywienie. Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptowany jest pobyt małych zwierząt domowych.

Gościniec U Gosi jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania i poznawania najpiękniejszych zakątkow Kaszub. W promieniu kilku kilometrów znajdują się tutaj zabytki, wypożyczalnie sprzętu wodnego, stadniny koni i wiele, wiele innych atrakcji. Ta dogodna lokalizacja sprzyja relaksowi i wypoczynkowi po najdłuższej zabawie okolicznościowej.


Cennik U Gosi - jest tutaj


Serdecznie zapraszamy na wesele na Kaszubach
lub przyjęcie okolicznościowe w Wieżycy
w Gościńcu U Gosi!