Dom Wypoczynkowy Drzewicz - noclegi nad jeziorem w Borach Tucholskich

  • miejscowość : Swornegacie
  • ulica : Drzewicz 2
  • telefon : tel. 52 398 11 01
  • telefon 2 : tel. 515 065 055
  • www : http://www.drzewicz.pl
  • e-mail : kontakt@drzewicz.pl
  • ilość miejsc : 38
  • całoroczny : sezonowy
 
iconiconicon
iconiconicon
iconiconicon
A A

Witamy serdecznie w kameralnym domu wypoczynkowym, położonym w lesie, nad jeziorem Łąckim na skraju Parku Narodowego Bory Tucholskie.

Dom Wypoczynkowy Drzewicz Bory TucholskieTo wspaniałe, nastrojowe miejsce na wczasy, wakacje i weekendy dla szukającym odpoczynku, ciszy i spokoju. Dom Wypoczynkowy Drzewicz jest położony 20 km na północ od Chojnic, 120 km od Gdańska, 140 km od Torunia, 350 km od Warszawy, pomiędzy miejscowościami Swornegacie i Brusy.
 
Oferujemy noclegi dla 38 osób, głównie w pokojach 2-osobowych z łazienkami oraz w 2 apartamentach. Na miejscu jest także sauna oraz siłownia.


Drzewicz - noclegi w Borach Tucholskich


Wszystkie pokoje wyposażone w telewizor, chłodziarkę, szafę typu Komandor, a każda łazienka w suszarkę do włosów i ręczniki.
Liczba pokoi:
Noclegi nad jeziorem Bory Tucholskie
- 2 ... dla 4 osób
- 3 ... dla 3 osób
- 7 ... dla 2 osób
           
Przytulne apartamenty, w których pokój dzienny może być dodatkową sypialnią, są urządzone w stonowane, wypoczynkowej kolorystyce. Każdy apartament wyposażony jest w telewizor, chłodziarkę, szafę typu Komandor. W łazience jest suszarka  do włosów, płaszcze kąpielowe i komplety ręczników.

Goście mają do dyspozcyji także dodatkowe pomieszczenia wielofunkcyjne:

- salę bilardową
- salę szkoleniową (konferencyjną)

Świetna lokalizacja w lesie, nad jeziorem zachęca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Polecamy piesze i rowerowe wycieczki licznymi, oznakowanymi szlakami turystycznymi. Wytrwałym piechurom, dla poprawy kondycji, proponujemy uprawianie Nordic walking. Zmęczonych przewieziemy dla relaksu bryczką. Miłośnicy przyrody znajdą tu wiele ciekawych miejsc i osobliwości, a pobliski Park Narodowy Bory Tucholskie to największy, zwarty kompleks leśny w naszym kraju. Liczne jeziora i rzeki przyciągają tutaj i wędkarzy, i żeglarzy. Jesienią polecamy grzybobranie, a zebrane grzyby pomożemy wysuszyć na miejscu.

W sezonie letnim nasi goście mogą do woli pływać łodziami, rowerami wodnymi i kajakami. Sprzęt wodny zacumowany jest przy pomoście 50 m od budynku. Dla chętnych organizujemy również spływy kajakowe o zróżnicowanych stopniach trudności.
Noclegi w Borach Tucholskich
W pogodne wieczory zapraszamy z kolei na przestronny taras, gdzie przy grillu lub kominku z kiełbaskami, dzikiem lub prosiakiem z rożna można miło spędzić czas. Oczywiście na życzenie zapewniamy smaczne, całodzienne wyżywienie tj. śniadania oraz obiadokolacje.

Wyposażenie Domu Wypoczynkowego pozwala na wygodne urządzenie różnych imprez i wydarzeń okolicznościowych. W Drzewiczu organizujemy:

- konferencje, szkolenia,
- spotkania towarzyskie,
- bankiety, przyjęcia urodzinowe i komunijne
- wesela i uroczystości rodzinne.
- zloty oraz zjazdy koleżeńskie 


Dom Wypoczynkowy Drzewicz
Drzewicz 2, 89-608 Swornegacie
tel. +48 52 398 11 01
tel. +48 515 065 055
www.drzewicz.pl
e-mail: kontakt@drzewicz.pl


Zapraszamy na wypoczynek w lesie i nad jeziorem
Dom Wypoczynkowy Drzewicz
to świetna przystań w Borach Tucholskich!