U Zuzanny - posiadłość nad prywatnym jeziorem w Borach Tucholskich

  • miejscowość : Stara Kiszewa
  • ulica : Góra
  • telefon : 514 207 992
A A

Willa, luksusowy dom - posiadłość U Zuzanny - zaprasza na wypoczynek nad jeziorem. Jeśli planujecie wypad w dużej grupie i cenicie intymność, która:


- może gwarantować Wam ciszę i spokój lub odwrotnie...
- pozwoli Wam na niczym nieskrępowane szaleństwo...


Jeśli lubicie kontakt z naturą i pragniecie doświadczyć wiejskiego klimatu, ale nie chcecie rezygnować z komfortu, to zapraszamy w Bory Tucholskie, do naszej wyposażonej posiadłości nad własnym, prywatnym jeziorem na terenie województwa pomorskiego.


U Zuzanny - Góra - Bory Tucholskie


Maleńka wieś Góra znajduje się w okolicach Starej Kiszewy, na pograniczu Kaszub, Kociewia i Borów Tucholskich.  Nasz duży, luksusowy dom do wynajęcia, położony w malowniczym miejscu, udostępniamy na wyłączność dla jednej grupy osób. W przestronnym, komfortowym domu znaduje się 8 sypialni, 2 salony, 4 łazienki oraz kuchnia.

Miejsca i atrakcji jest tu tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie.  Jezioro, kort tenisowy, bilard, boisko do siatkówki plażowej, ogród, sad,  wspólne grille, polowania z aparatem fotograficznym lub lornetką, ogniska, wieczory przy kominku … można by jeszcze wiele opowiadać, ale po co? Lepiej odwiedźcie nas i doświadczcie tego sami. Jak tu przyjemnie...


Dom U Zuzanny - posiadłość nad jeziorem - Góra


Posiadłość do wynajęcia Bory Tucholskie