Pałac Grąbkowo - hotel, restauracja - sala balowa, sala weselna, sala bankietowa - 7 sal - imprezy do 300 osób

  • miejscowość : Grąbkowo
  • ulica : Grąbkowo 41
  • telefon : 602 340 004
  • telefon 2 : 505 721 722
  • e-mail : palac.grabkowo@gmail.com
A A

Serdecznie zapraszamy do Pałacu Grąbkowo na niezapomniane imprezy: wesela, przyjęcia, bankiety i bale. W tym miejscu dosłownie każda cegła czy kamień mają swoją historię. Jeśli wspomnimy, że stojący do dziś mur otaczający park zbudowano z megalitów zbieranych już 5 tysięcy lat temu - to uchylimy zaledwie rąbka barwnej opowieści o tym miejscu. Z Pałacem związane są stare rody: Puttkamer, von Boen, von Livonius, von Zitzewitz, von Massow, von Blücher oraz de Grumbkow od którego wywodzi się nazwa Grąbkowo.

Okazały budynek zbudowano zgodnie z francuską, późnobarokową modą, która rezydencje sytuowała między okazałym dziedzińcem, a pięknym ogrodem. Podobnie jak w Wersalu, choć na mniejszą skalę oczywiście, zakładano tutaj fontanny, baseny i ogrody, dbając  o architektoniczną symetrię. Oryginalny drzewostan w zabytkowym parku do dzisiaj służy cieniem w upalne dni, a staw i baseny  urozmaicają przestrzeń między spacerowymi alejkami.


Ślub i wesele w Pałacu Grąbkowo


Sylwester w Pałacu - pomorskiePo II wojnie światowej i wielu latach niedbałego użytkowania Grąbkowo wymagało dużych nakładów by powócić do obecnego, reprezentacyjnego stanu. Dzięki ogromnej pracy znowu w jego salach balowych pojawiły się eleganckie pary, działa niewielka restauracja.  Pałac jest dzisiaj wykorzystywany jako stylowy obiekt na konferencje, szkolenia, bale, wesela, przyjęcia i bankiety.

Dużym atutem Grąbkowa jest rozległy park otaczający Pałac oraz ustronne położenie zapewniające przyjemną swobodę oraz dyskrecję. Stąd też chętnie są tu organizowane śluby oraz inne imprezy plenerowe.


 


Pałac Grąbkowo lubi sztukę: muzykę, malarstwo, florystykę, poezję i taniec  ... Stąd płynie dobra energia, piękno i klimat, które są czymś niezbędnym dla atmosfery towarzyszącej wyjątkowym wydarzeniom. Grąbkowo budzi emocje pozwalające sięgnąć dalej i głębiej. Pozwala zobaczyć i usłyszeć więcej. Zapamiętać przyjemniej i na dłużej - na zawsze. Warto odkryć to miejsce...


 

Naszym gościom oferujemy stylowe noclegi dla ok. 100 osób, m.in w 19 wygodnych pokojach 2 i 3 osobowych. Pałac Wesele w Pałacu GrąbkowoGrąbkowo dysponuje 7 salami balowymi o historycznym wystroju, mogącymi pomieścić do 300 osób. Serdecznie zapraszamy na:

- ekologiczne wczasy i wakacje, kameralne weekendy
- piękne śluby, wesela i chrzciny
- bankiety i przyjęcia okolicznościowe
- konferencje i szkolenia
- plenery i warsztaty artystyczne
- polowania dla myśliwych


Profil Facebook - jest tutaj


Pałac Grąbkowo - Potęgowo
- piękne miejsce na ślub i wesele !