Agroturystyka i stanica żeglarska Firyn - noclegi z wyżywieniem w Borach Tucholskich

  • miejscowość : Osiek
  • ulica : Wyzwolenia 8
  • telefon : +48 513 418 709
  • www : http://www.firyn.com
  • e-mail : afiryn@wp.pl
  • cena za 2 os. od : 40 zł - 60 zł
  • ilość miejsc : 16
  • całoroczny : tak
 
iconicon
iconicon
iconicon
A A

Rodzinna agroturystyka Firyn nad jeziorem Kałębie w Borach Tucholskich oferuje wyjątkowe warunki do wypoczynku. Świetna, centalna lokalizacja blisko plaży, kąpieliska oraz przystani w Osieku daje naszym gościom pełną wygodę wypoczynku. Jest także świetnym miejsce wypadowym na wycieczki piesze i rowerowe - stąd wszędzie jest blisko!


Firyn Osiek


Oferujemy noclegi nad jeziorem w 6 pokojach - łącznie 16 miejc. Do wyłącznej dyspozycji gości dostępne są dwie łazienki (na parterze i piętrze) wyposażone w natrysk, wc i umywalkę.
Do dyspozycji gości jest także bardzo szeroki, częściowo zadaszony taras balkonowy z prześlicznym widokiem na jezioro Kałębie. Nasi goście bardzo często w okresie grzybobrania suszą na nim grzyby oraz runo leśne, które roztacza na resztę domu niebywały zapach.

Oferujemy także miejsce pod przyczepy kempingowe oraz namioty. Naszych stałych gości nazywamy rezydentami, a ich przyczepy stoją u nas cały rok. Również uczestnicy spływów kajakowych mogą u nas znaleźć miejsce na biwak- na 1 noc lub kilka dni.
 
Oferujemy także odogodnienia typu:Agroturystyka stanica żeglarska Firyn Osiek

- sanitariaty z prysznicem
- bieżąca woda
- dostęp do prądu
- możliwość zrobienia prania (FRANIA)
- miejsce na ognisko
- wypożyczalnia rowerów turystycznych
- wypożyczalnia sprzętu wodnego

Domowe, bardzo smaczne posiłki, catering

Noclegi z wyżywieniem Bory TucholskieWszystkim gościom zapewniamy całodzienne domowe wyżywienie. Serwujemy tradycyjne polskie i regionalne potrawy. Złowione i sprawione ryby smażymy naszym gościom jako dodatek do kolacji. Przyjmujemy również grupy zorganizowane.


W menu proponujemy  wędliny ,wędzonki domowe oraz nabiał. Twarogi, sery smażone, śmietana w której łyżka stoi, świeże mleko od krowy, zsiadłe mleko, masło swojskie, maślanka. Na życzenie wykonujemy jogurty tradycyjne i smakowe z  owocami z własnego ogrodu. Wiekszość warzyw w menu pochodzi z naszych upraw.
Dowozimy również posiłki w teren w trakcie imprez plenerowych.


Cennik noclegów, wyżywienia oraz wypożyczalni - jest tutaj


Film promujący m.in Wędzonki z Osieka - jest tutaj


Szkolenia żeglarskie i wodne - w stanicy żeglarskiej Firyn

Prowadzimy kursy i szkolenia na następujące patenty: żeglarz jachtowy oraz sternik jachtowy.

Prowadzimy również szkolenia dokształcające. Zajęcia odbywają się w zależności od życzeń naszych gości, w grupach lub indywidualnie. Szkolenia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim stażem żeglarskim i instruktorskim zaś uczestnicy szkoleń otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz przystępują do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego (manewrowanie jachtem żaglowym).

Absolwentom naszych kursów umożliwiamy uczestnictwo w organizowanych przez nas rejsach morskich i śródlądowych. Udział w tych rejsach pomaga w zdobywaniu umiejętności i podwyższaniu kwalifikacji.

Zimowanie i remont sprzętu pływającego

W ofercie naszej Stanicy Agroturystycznej znajduje się również zimowanie i remont różnorakiego sprzętu pływającego. Począwszy od kajaków, na żaglówkach kończąc.


Agroturystyka Stanica Żeglarska Firyn
wygodne noclegi nad jeziorem z wyżywieniem
w pięknych Borach Tucholskich