Camo Paintball - pola do paintballa w okolicach Chojnic

  • miasto : Przechlewo
  • ulica : Młyńska 18
A A

 Zapraszamy na pole paintballowe firmy Camo Painball, która ma swoją główną siedzibę w okolicach Chojnic, a dokładnie w Przechlewie. Tutaj też znajduje się jej główny poligon. Jednak na życzenie klienta ta świetna zabawa może odbyć się w dowolnym miejscu. Paintball może być świetnym urozmaiceniem imprezy okolicznościowej, a na pewno dobrym pomysłem na wolny czas - także na strzelnicy dla dzieci. Camo Paintball organizuje także imprezy integracyjne dla firm.


Camo Paintball Przechlewo


Splatmaster - mały paintball - PrzechlewoCiekawą propozycją, szczególnie dla dzieci, jest tzw. mały paintball - Splatmaster. Gra toczy się na małym dystansie przy użyciumechanicznych markerów kalibru 1/2 cala. Przeładowywane po każdym strzale posiadają magazynki na 15 kulek.
Lekkie markery z tworzywa sztucznego, mała energia kulki (ok. 1J) oraz niska prędkość początkowa (max. 140 fps) sprawiają, że w "mały paintball" grać mogą dzieci już od 7 roku życia.


Uczestnicy otrzymują kombinezony, rękawiczki, maski, osłonęCamo Paintball Przechlewo - fot Tadeusz Przybył szyi, markery i pakiet startowy kulek. Za dodatkową opłatą organizujemy ogniska z ciepłym posiłkiem, spływy kajakowe (www.kayaks.pl) oraz przejażdżki samochodem terenowym UAZ. Realizujemy również Oprawę fotograficzną - gratis - a zdjęcia przesyłamy na pocztę elektroniczną. Nasz poligon znajdują się w Przechlewie.

🏹 Archery Tag - to druga proponowana przez Camo Paintball atrakcja. Używane w niej strzały z piankowymi zakończeniami, wystrzeliwane z łuków o niedużym naciągu, nie zostawiają żadnych śladów ani siniaków na ciele. Dzięki temu w grze Archery Tag mogą uczestniczyć zawodnicy już od 10 roku życia.
Rywalizacja toczy się zazwyczaj w gronie 6 - 10 osób i zawiera w sobie dużą dawkę łuczniczych emocji połączonych z adrenaliną paintballa.
Autoryzowany serwis Tippmann - pomorskie
Camo Paintball (współpracuje z Kayaks)
Przechlewo, ul. Młyńska 18
tel. 787 78 76 76
www.camoprzechlewo.pl
kontakt@camoprzechlewo.pl


Facebook - jest tutaj


Camo Paintball - znamy się na kulkach!