Archery Tag 🏹 - gra, która wciąga!

A A

Archery Tag 🏹 to jeden z najmłodszych hitów ostatnich lat - gra zespołowa powstała dopiero w 2011 roku w USA.
Przeznaczona dla 2 grup liczących 3 - 5 osób każda, przypomina w zasadach nasze popularne "dwa ognie" z tą róznicą, że rolę piłki spełnia strzała ze specjalnym, miękkim, piankowym grotem. Zawodnicy używają w grze sportowych łuków o naciągu 22 i 26 lbs. Bezpośrednie trafienie nawet z bliskiej odległości nie pozostawia żadnych siniaków czy śladów na odzieży i jest całkowicie bezpieczne. Jako dodatkową ochronę twarzy stosuje się np. być maski paintballowe.


Archery Tag 🎯


Archery Tag 🏹 jest bardzo wciągającą grą, która łączy w sobie adrenalinę paintball'a i energię Archery Tag Kaszuby pomorskiełucznictwa. W przeciwieństwie do paintball-a strzały archery tag nie zostawiają siniaków ani żadnych śladów na odzieży co sprawia, że gra jest bardzo bezpieczna i można grać już od 10-tego roku życia. W grze są stosowane sportowe łuki z mocą naciągu 22 i 26 lbs i specjalnie zaprojektowane strzały z zabezpieczonymi, piankowymi grotami typu larp. Dla ochrony twarzy wykorzystywane są maski paintball'owe. Ten niezwykle ekscytujący i oryginalny sport zapewnia wiele niezapomnianych wrażeń osobom w każdym wieku. Archery tag można wykorzystać jako atrakcję podczas urodzin, wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego oraz w trakcie firmowych imprez integracyjnych.


Na zamówienie - odwiedzimy Trójmiasto, zorganizujemy imprezę integracyjną nad morzem!


UWAGA! Polecamy szczególnie dzieciom od lat 7 tzw. mały paintball (Splatmaster). Krótkie dystanse, mała energia kulek (markery mechaniczne) i super zabawa!


Nowa gra (łagodny paintball) - Gelblaster - jest tutaj


Camo Paintball - Autoryzowany Serwis Markerów Tippmann
Przechlewo, ul. Młyńska 18
tel. 787 78 76 76
www.camoprzechlewo.pl
kontakt@camoprzechlewo.pl
Aktualności na profilu Facebook - są tutaj