Lemur Park - edukacja, rozrywka, imprezy integracyjne

A A

Lemur Park - to miejsce pełne rozrywki i zabawy pomyślanej tak aby dać dzieciom jak najwięcej radości. Aby rodzice też mogli się zaciekawić i cieszyć się z przeżyć swoich pociech.
Obecne w Parku lemury mają niezwyklą właściwość wprowadzania w dobry nastrój. W interaktywnym zoo poznacie także surykatki, nakarmicie kangura, a najodważniejsi zrobią sobie zdjęcie z wężem! Eksponaty z prehistorii, tablice edukacyjne i gród rycerski przeniosą uczestników zabawy w przeszłość, którą można zobaczyć z bliska.  Dzieci nauczą się strzelać z łuków oraz władać mieczem, poznając przy tym zwyczaje rycerskie! Z bardziej współczesnych umiejętności można wymienić możliwy kurs na mini prawo jazdy w samochodziku elektrycznym, czy rozwijanie logicznego myślenia w strefie gier z drewna.
Po części edukacyjnej na uczestników czeka część rozrywkowa, a w niej m.in.:


• Labirynt Minotaura,Lemur Park Rumia imprezy dla dzieci
• Pokój zagadek,
• Minigolf,
• Strefa ogromnych klocków,
• Gry XXL wykonane z drewna
• Dmuchańce, trampoliny i wiele więcej!


Urodziny w Lemur Parku


Zapraszamy do zorganizowania w Parku róznych imprez okolicznościowych typu imieniny, urodzinyczy zabawy integracyjne dla dzieci.
Każda grupa otrzymuje swojego specjalnego opiekuna, który dba o najdrobniejsze elementy wydarzenia. Więcej szczegółów (oferta, cenniki, itp.) - jest tutaj


Lemur Park
Rumia, ul. Kosynierów 74b
(wejście od ul. A. Formeli - 100 m od przystanku "Zapolskiej")
Kontakt: tel. 500 061 285, tel. 500 061 315
e-mail: kontakt@lemur-park.pl
www.lemur-park.pl
Aktualności na FB - są tutaj