Strusia Farma Kniewo - integracja, spotkania, urodziny i inne imprezy okolicznościowe

  • miejscowość : Kniewo
  • ulica : Aleja Lipowa 125
  • telefon : +48 58 676 63 29
  • telefon 2 : +48 695 733 553
  • www : https://strusie-kniewo.com/
A A

Wyobraź sobie miejsce, w którym Twoje dziecko nie tylko dobrze się bawi, ale i uczy, doświadcza bliskiego kontaktu ze zwierzętami i naturą. A to wszystko tylko 10 kilometrów za Wejherowem!


Strusia Farma Kniewo – rodzinny obiekt turystyczny na Kaszubach!


Zapraszamy dużych i małych do wizyty u największych ptaków na świecie – strusi afrykańskich!
Nasze stado liczy około 40 samców i samic, które żywo interesują się odwiedzającymi nas Gośćmi, a na specjalne zamówienie prezentują swój widowiskowy taniec!
Podczas spaceru ścieżką edukacyjną dzieci poznają szczegóły z życia naszego zwierzyńca, w skład którego wchodzą również:


● emuStrusia Farma Kniewo - atrakcje dla dzieci
● nandu
● lamy
● osły
● króliki
● kury
● perliczki
● kozy
● owce
● oraz konik Kacper 😊


Nasze zwierzaki to prawdziwe łasuchy! Aby doświadczyć niezapomnianego bliskiego spotkania i móc je osobiście nakarmić, zachęcamy do zakupu specjalnych zbożowych ciasteczek w kasie Farmy.
Gwarantujemy absolutną atencję!

Po ukończonym spacerze wokół Farmy warto zajrzeć do sklepiku z pamiątkami, w którym prym wiedzie Gang Strusiaków – czyli nasza kolekcja ręcznie wykonanych maskotek. Znajdziecie tam również delikatne strusie pióra, a nawet naturalne wydmuszki z jaj strusich.
Na zakończenie wycieczki warto zajrzeć do naszej restauracji, w której serwujemy dania z jaj i mięsa strusiego, ale nie tylko. Dla najmłodszych, już biegnących na nasz obszerny plac zabaw znajdą się również słodkie smakołyki i lody.
Jeśli planujecie przyjechać do nas większą grupą z przedszkola lub szkoły, zapraszamy do skorzystania z jednego z naszych gotowych pakietów wycieczkowych - tutaj


Strusia Farma
Kniewo, Aleja Lipowa 125
tel.: +48 58 676 63 29
kom.: +48 695 733 553
www.strusie-kniewo.com


Nie chowaj głowy w piasek – odwiedź strusie w Kniewie!


Facebook: https://www.facebook.com/strusiafarmakniewo
Instagram: https://www.instagram.com/strusiafarmakniewo/