Apartamenty Wieżyca - Pod Klonem i Pod Skarpą

  • miejscowość : Wieżyca i okolice
  • ulica : Wieżyca 12
  • telefon : 608-460-557
  • telefon 2 : 604-435-389
  • cena za 2 os. od : 100 zł
  • ilość miejsc : 12
  • całoroczny : tak
 
iconiconiconicon
iconiconicon
iconicon
A A

Zapraszamy na wczasy i wakacje w Wieżycy, gdzie znajduje się m.in stadnina koni, wyciąg narciarski i szereg innych atrakcji. Apartament Pod Klonem oraz Apartament Pod Skarpą to w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkania z osobnym wejściem, przygotowane pod całoroczny, rodzinny wypoczynek.


Apartamenty wieżyca


Apartament Pod Klonem - dla 4-6 osób

Posiada 2 pokoje z balkonami, w pełni wyposażoną kuchnię, łazienkę oraz przedpokój. Wyposażenie obejmuje m.in TV oraz internet WiFi. Na terenie posesji jest chata grillowa z paleniskiem, gdzie można mile spędzić wieczór, a dla najmłodszych plac zabaw i przejażdżki na kucyku. Inne oferowane atrakcje na miejscu: to jazda konna, przejażdżki bryczką, wozami drabiniastymi, a zimą kuligi.

Apartament Pod Skarpą - dla 4 osób

Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy salon połączony z kuchnią, która posiada pełne wyposażenie do przygotowania posiłków (m.in lodówka, kuchenka z piekarnikiem, wszystkie niezbędne naczynia, sztućce). Jest także łazienka, sypialnia 2 osobowa oraz taras. Parking na miejscu, na terenie ogrodzoneh posesji.

Obydwa apartamenty w Wieżycy są położone ok. 500 m od jeziora Ostrzyckiego, gdzie znajduje się kąpielisko oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Stamtąd też można udać się w urzekający rejs statkiem po jeziorze Ostrzyckim. Przy kąpielisku działają w sezonie liczne bary.
Apartamenty dzieli ok. 700 metrów od wyciągów narciarskich Wieżyca Koszałkowo oraz Wieżyca Kotlinka. Tutaj także można wykupić całodzienne wyżywienie w pobliskiej restauracji Biały Miś lub pizzerii Gawra.

Kolejne atrakcje w okolicy:
wieża widokowa Wiezyca
Szymbark - m.in Krzywy Dom
park linowy w Ostrzycach


Apartamenty w Wieżycy - zapraszamy!