Hotel SPA Bazuny

  • miejscowość : Kościerzyna i okolice
  • ulica : Tadeusza Kościuszki 17
  • telefon : 58 680 21 00 (recepcja)
  • cena za 2 os. od : 240 zł
  • ilość miejsc : 250
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconiconiconicon
iconiconiconiconiconiconicon
A A


Witamy Państwa w kameralnym Hotelu Bazuny i SPA, położonym na Kaszubach znanych m.in z ponad 700 jezior. Hotel został zbudowany na wzniesieniu, pośród zieleni, na obrzeżach Kościerzyny, która dzieli z Kartuzami miano stolicy Szwajcarii Kaszubskiej. Elegancki ośrodek Bazuny SPA oferuje 30 luksusowych pokoi, 6 gabinetów SPA oraz restaurację Malëna prowadzoną przez mistrza kulinarnego. Do dyspozycji Gości jest także klub (m.in 2 tory do kręgli, bilard) oraz specjalna strefa biznesu z zapleczem konferencyjnym. Partnerem Hotelu jest położony w pobliżu Kaszubski Aquapark.
 


Hotel Bazuny to doskonałe miejsce dla osób ceniących Hotel SPA BAZUNY - Kościerzyna - pomorskiekomfort, kameralne otoczenie oraz najwyższą jakość obsługi. Wielkim atutem hotelu jest szeroki wachlarz wyselekcjonowanych zabiegów odnowy biologicznej i SPA oraz doskonałe położenie wśród lasów i jezior. Wszystko to stwarza idealne warunki dla odpoczynku oraz powrotu sił witalnych.

W naszym Hotelu życzliwa obsługa w profesjonalny sposób  zadba o spełnienie oczekiwań naszych Gości - np. zamówienia wykwalifikowanej opiekunki do dziecka. Po wizycie u nas będą Państwo wypoczęci, odprężeni i na pewno gotowi wrócić tutaj po raz kolejny!


Szczegóły naszej rozbudowanej oferty, pakiety specjalne oraz galerię zdjęć znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: