Adventure Park Gdynia Kolibki - park rozrywki w Trójmieście

Adventure Park Gdynia Kolibki - park rozrywki w Trójmieście

Gdynia, ul. Bernadowska 1, pomorskie
Miejscowość Gdynia
Kontakt
+48 58 380 75 00
+48 600 263 500

Adventure Park Gdynia - to wyjątkowe miejsce w Trójmieście dla nieprzeciętnych ludzi. Stworzone przez pasjonatów mocnych wrażeń, ludzi kochających wypoczynek i sport na wolnym powietrzu. Nie bojący się ciekawych, nowych wyzwań i przygód.
Którzy specjalnie dla Was przygotowali największy w Polsce -  park przygód i rozrywki Adventure Park w Gdyni Kolibkach. To kilkanaście hektarów ciekawie urządzonego terenu przy granicy z Sopotem. Duży parking, zaplecze na niepogodę i przede wszystkim piękne tereny rekreacyjne wkomponowane w zalesione wzgórza.

Adventure Park Gdynia - atrakcje

● Park Linowy "Samuraj"
● PaintballTyrolka w parku linowym
● Mini Park Linowy
● Park Linowy "Ninja"
● Szlak domków w koronach drzew
● Ścianka wspinaczkowa
● Strzelanie z łuku
● Strzelnica wiatrówkowa
● Mini Quady
● Przejażdżki konne (oprowadzanki)
● Skok adrenaliny
● Zjazd linowy - Tyrolka
● Miejsca Piknikowe pozwalające przyjąć od 30 do nawet 300 osób

W zanadrzu mamy jeszcze więcej atrakcji, które uruchamiamy na zamówienie. Ponieważ do brzegu morskiego jest zaledwie 1500 metrów - realizujemy także zajęcia na plaży i wodzie. To nie wszystko. Dla poszukujących mocno ekstremalnych wrażeń - mamy również sprawdzone wyprawy w teren. 
To nie wszystko. Jesteśmy otwarci na pomysły...

Ośrodek Konny Adventure Park Gdynia Kolibki

Hasłem przewodnim ośrodka jazdy konnej w Gdyni Kolibkach jest: KONIE MAMY W NATURZE.  Zgodnie z nim powstało unikalne miejsce w Trójmieście w konwencji „Paddock Paradise”. Konie żyją tutaj zgodnie z naturą - w stadzie, w malowniczym, urozmaiconym terenie, z ciągłym dostępem do siana. Dzięki takim warunkom oraz naturalnym technikom układania, konie są sympatyczne i dobrze wychowane. Jazda konna odbywa się bez użycia wędzideł, stosowanych delikatnie jedynie w przypadku wyrafinowanych technik jeżdzieckich.

tel. 604 549 622; 600 263 500, www.jazdakonno.pl

Adventure Park Gdynia - oferta

 • ✔️ wakacje i ferie - dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu gwarantowane ekscytujące atrakcje rozwijające sprawność, kreatywność i umiejętności społeczne - wszystko w formie beztroskiej zabaw
 •  
 • ✔️ urodzinki - do dyspozyji wiele scenariuszy dopasowanych do posiadanych umiejętności i potrzeb. Wszystko pod opieką doświadczonych instruktorów. Do dyspozycji zadaszone miejsce piknikowe z wyposażeniem.
 •  
 • ✔️ zajęcia pozaszkolne - wypoczynek połączony z integracją w grupie i budowaniem zdrowych relacji
 •  
 • ✔️ imprezy okolicznościowe - w Adventure Park przygoda łączy się z przyrodą tworząc unikalny klimat dla wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych, firmowwych, wieczorów kawalerskich czy panieńskich itp.
 •  
 • ✔️ imprezy integracyjne - po latach doświadczeń i ciężkiej pracy Adventure Park Gdynia wypracowało szereg autorskich programów integracyjnych. Wykorzystują one wyjątkową lokalizację, bogatą infrastrukturę parku oraz kreatywność starannie dobieranego zespołu kompetentnych pasjonatów.
 •  
 • ✔️ vouchery i zaproszenia - doskonały sposób na obdarowanie bliskiej osoby możliwością odkrycia nowych pasji, nowych emocji i wrażeń.

Plan parku i więcej informacji o atrakcjach - jest tutaj
Godziny otwarcia: są tutaj  (w sezonie codziennie 19-20)
Cennik: jest tutaj

Adventure Park Gdynia
Gdynia Kolibki, ul. Bernadowska 1
tel. 58 380 75 00
tel. 600 263 500
www.adventurepark.pl
e-mail: biuro@adventurepark.pl

Lubimy to co robimy w Trójmieście, znamy się na tym
i z przyjemnością tym się podzielimy!
Adventure Park Gdynia Kolibki

Galeria
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner