Polsat Plus Arena Gdańsk atrakcje Fun Arena

Polsat Plus Arena Gdańsk atrakcje Fun Arena

Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii 1, pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Kontakt
+48 783 870 870

Zapraszamy do odwiedzenia pięknego obiektu, który powstał z okazji EURO 2012. Dzisiaj stadion Polsat Plus Arena Gdańsk to także największy Park Rozrywki w Trójmieście - FUN ARENA - zajmujący ponad 9 tysięcy m2 powierzchni.
Tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie niezależnie od pogody - zarówno Gość indywidualny jak i firmowy (grupowy). Obiekt jest włączony w gdańską sieć ścieżek rowerowych.

Atrakcje FUN ARENY - pod dachem
(więcej szczegółów po kliknięciu w nazwę tematu)

■ ANTRESOLA - z widokiem na strefę trampolin komfortowo może pomieścić do 60  osób. Idealne miejsce na imprezy zamknięte z cateringiem. Antresola jest wyposazona w nagłosnienie i telewizor plazmowy 50"
■ ESCAPEROOMS -  gra, w której zadaniem jest wydostanie się w ciągu godziny z zamkniętego pokoju. Cel mozna osiągnąć posiłkując się ukrytymi wskazówkami i kodami oraz przy pomocy dostępnych przedmiotów. W Fun Arenie znajduje się 6 gier-pokojów o zróżnicowanej tematyce i skali trudności:

1. Pokój zaginionego dziecka
2. Laboratorium szalonego naukowca
3. biuro angielskiego detektywa
4. tajemnica bursztynowej komnaty
5. lot z bombą na pokładzie
6. pokój egzorcyzmów

■ MOVEMENT ARENA - Park Trampolin, gdzie na obszarze ponad 1000 m2 powierzchni znajduje się 20 trampolin, miejsca z poduchami do ćwiczeń salt oraz basen z gąbkami do skoków i akrobacji. W Movement Arena zbudowano takze pierwszą w Polsce strefę parkour zawierającą przeszkody twarde i miękkie, a także specjalna plątaninę rurek.
■ MUZEUM LECHII - eskpozycja pamiątek związanych z futbolem, kolarstwem, rugby i innymi dziedzinami. W muzeum zgromadzono ok. 1600 eksponatów.
■ PAINTBALL ELEKTRONICZNY - Zoltar Apokalipsa - to największa w Trójmieście arena paintballa elektronicznego. Na powierzchni ok. 700 m2 stworzono poligon z dodatkowymi poziomami, punktami medycznymi (doładowania punktów życia, punktami amunicyjnymi czy bazami.
■ PIŁKARSKI BILARD - stół do gry o wymiarach 6,6 x 3,6 metra, na którym gra się piłkami futbolowymi, a zamiast kija - własnymi nogami.
■ STREFA BILARD & DARTS - pokój dla spotkań prywatnych i biznesowych, wyposażony w stół do bilarda, nagłośnienie oraz telewizor plazmowy 55".
■ STREFA AUTOMATÓW - w tej części FUN ARENY znajdują się: 2 stoły do piłkarzyków, cymbergaj, 2 stanowiska do gry w rzutki, 3 zestawy Microsoft Kinect, a także gry planszowe i zręcznościowe.
■ STREFA SYMULATORÓW - 4 stanowiska wirtualnych wyścigów z monitorami 3D 32", kierownicami Logitech G27 i rajdowymi siedzeniami.
■ ZWIEDZANIE Z PRZEWODNIKIEM - pozwala na zobaczenie zakątków i lokalizacji niedostępnych przy zwykłych odwiedzinach stadionu Energa Gdańsk, np. z okazji meczu, a używanych przez zawodników. Trasa zwiedzania obejmuje także strefę VIP oraz 29Sports Bar & Restaurant i Muzeum Lechii.

Atrakcje FUN ARENY - na zewnątrz
(więcej szczegółów po kliknięciu w nazwę tematu)

■ BUNGEE JUMPING - skoki na bungee z platformy wyniesionej kilkadziesiąt metrów w górę przez ramię żurawia. Niesamowity punkt widokowy i wrażenia przed jeszcze mocniejszą dawką super adrenaliny.
■ LEW HEWELION - figura małego Lwa, który jest częścią projektu Gdańskich Lwów. Dzięki bezpłatnej aplikacji iLEO oraz małym nadajnikom typu "beacon" turyści mogą kolejno odwiedzać ciekawe miejsca w Gdańsku i poznać opowiadane przez lwiątka historie.
■ MURALE WARASA - światowej klasy, polskiego artysty street-artowego, pojektanta i grafika, który stworzył tutaj - na Stadionie Energa Gdańsk - industrialno - mechaniczne lwy.
■ TOR KARTINGOWY - zewnętrzny tor do jazdy gokartami, pozwalający na osiągnięcie prędkości aż do 70 km/h. Do dyspozycji jest 16 maszyn z silnikami o mocy blisko 10KM. Jednocześnie na torze może się ścigać do 12 kierowców.
■ TOR WROTKARSKI - profesjonalny tor wokół Stadionu Energa, wyłożony warstwą bitumiczną, połączony z siecią trójmiejskch ścieżek rowerowych. Dłogość toru to 1000 metrów, a w wersji rozszerzonej (np. z okazji zawodów) - to prawie 1500 metrów.

Fun Arena - inne możliwości
(więcej szczegółów - po kliknięciu w nazwę tematu)

REKREACJA - Fun Arena to także zielone tereny wokół Stadionu, wykorzystywane w okresie marzec - listopad na dodatkowe zajęcia, m.in bezpłatne ćwiczenia grupy biegowej czy otwarte warsztaty rolkarskie.
Cała infrastruktura jest wygodnie połączona ścieżkami rowerowymi z innymi dzielnicami Gdańska. Warto podkreślić, że parking dla rowerów (w połowie osłoniety przed deszczem) posiada 366 miejsc.

SESJE FOTOGRAFICZNE - najbardziej popularne są sesje ślubne, połączone niekiedy ze ślubem i sakramentalnym "tak" wypowiedzianym w poświęconej kaplicy Stadionu.

IMPREZY INTEGRACYJNE - rozbudowana infrastruktura stadionu umożliwia zorganizowanie wyjątkowych eventów firmowych: bankietów, spotkań oraz imprez integracyjnych a także efektownych finałów konkursów lub wydarzeń adresowanych do Klientów Firm.
Wśród planowanych wydarzeń mogą być turnieje piłkarskie, koncerty i dodatkowe elementy wykorzystujące atrakcje Fun Areny.
Organizatorzy imprez otrzymują profesjonalne wsparcie doświadczonego personelu oraz kompleksową pomoc.

Fun Arena jest świetnie wyposażona i przygotowana do zorganizawania mniejszych i większych wydarzeń: festynów, spotkań biznesowych, integracyjnych, koncertów, itp.

FUN ARENA Centrum Rekreacyjno-Sportowe
GDAŃSK, ul. Pokoleń Lechii 1
tel. 58 768 84 44 (recepcja główna), atrakcje - tel. 783 870 870

FUN ARENA - zaprasza!

Galeria
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner