Tunel aerodynamiczny MAXFLY - indoor skydiving w Trójmieście

Tunel aerodynamiczny MAXFLY - indoor skydiving w Trójmieście

Gdańsk, Żaglowa 1, pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Kontakt
48 602 760 325

Marzenia o lataniu towarzyszą ludziom od zawsze. Zarówno w kontekście wznoszenia się jak i łatwiejszego - opadania. Nic zatem dziwnego, że mające ponad dwustuletnią historię pokazy spadochronowe do dzisiaj intrygują i wzbudzają zazdrość.
Ale jak się czuje taki spadochroniarz owiewany strumieniami powietrza? W jaki sposób wykonuje podniebne figury? Jak to w ogóle jest z takim lataniem?

Tunel aerodynamiczny Gdańsk Trójmiasto

Aby odpowiedzieć sobie przynajmniej na część podobnych pytań, nie trzeba już przechodzić długiego i kosztownego kursu. Nie trzeba mieć idealnego zdrowia.

Wystarczy skorzystać z dobrego tunelu aerodynamicznego.
Potężne dmuchawy tłoczą powietrze z prędkością ponad 300 km/godz. w górę pionowej, przeszklonej konstrukcji w kształcie walca o wysokości ok. 12 metrów i średnicy 3 metrów. W takich warunkach człowiek może unosić się w przestrzeni bez żadnej podpory. Bez ryzyka, bez strachu, za to z niesamowitymi, niecodziennymi emocjami, które trudno porównać z czymkolwiek!

MaxFly tunel aerodynamiczny - indoor skydiving Gdańsk Trójmiasto

Maxfly Tunel Aerodynamiczny, to najwyższy, całkowicie przeszklony tunel, jedyny w Polsce, w Gdańsku.
Rozpoczynający przygodę z lataniem w tunelu aerodynamicznym mają wiele naturalnych pytań. Przynajmniej na niektóre z nich znajdą tutaj odpowiedzi:

● latanie jest możliwe dla osób w wieku od 4 do 100 lat, o maksymalnej wadze do 125 kg (minimalny wzrost w tym wypadku to 180 cm, nie ma limitu maksymalnego wzrostu). 

● tunel został specjalnie zaprojektowany i wykonany zgodnie ze światowymi standardami. Ten w Gdańsku służy rozpoczynającym swoją przygodę z lataniem oraz doskonaleniu techniki podczas lotu ze spadochronem

● profesjonalni instruktorzy są w stanie poprowadzić każdego laika; osobiście towarzyszą, monitorują i opiekują się każdym lotem.

● w tzw. pakiecie lotu są: szkolenie (ok. godz.) kombinezon, kask Full Face - Jako jedyni naIndoor skydiving MaxFly Gdańsk rynku od dekady stosujemy w pełni profesjonalne kaski z szybą, a nie kask otwarty z goglami. Ten typ kasków daje maksymalny komfort oddychania podczas lotu dla dzieci oraz dorosłych. Nasz tunel został bowiem stworzony głównie z myślą o osobach początkujących, zaczynających przygodę ze skydivingiem
Dzięki dzięki zastosowaniu dopasowanej strefy lotu, osoby obdarowane niesamowitym prezentem, mogą unosić się na ponad 3 m, gdzie jest już przeszkolony i rozszerzający się ku górze dyfuzor, w którym bez problemu mogą trenować też profesjonaliści.

Dolna strefa przeznaczona jest do komfortowej zabawy dla początkujących, dzięki czemu są oni pod pełną kontrolą instruktora, a jednocześnie mogą szybko stać się samodzielnymi skydiverami.

Loty realizujemy w rodzinnej atmosferze, o czym świadczą liczne opinie na portalach internetowych. Gwarantujemy, że każda osoba realizująca prezent u nas wyjdzie z uśmiechem na twarzy :)

Tunel aerodynamiczny MaxFly
Gdańsk, ul. Żaglowa (przy wjeździe do Polsat Arena Gdańsk - teren firmy GZRM Gdańsk)
Ceny biletów, karnetów i voucherów - są tutaj
(Uwaga - ograniczona pula VIP)
Kontakt, rezerwacje: tel. + 48 602 760 325
www.tunel.aero
Aktualności na profilu FB: tunel.maxfly

MaxFly Gdańsk - latanie w tunelu jest dla każdego!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner