Park Linowy Alfa

Park Linowy Alfa

Jastarnia, ul. Kościuszki 2, pomorskie
Miejscowość Jastarnia
Kontakt
+48 608-433-344

Serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych do odwiedzin w profesjonalnym PARKU LINOWYM ALFA. Obecnie na Pomorzu działa już 5 dużych obiektów tej sieci. Opiekę nad Gośćmi naszych Parków sprawują certyfikowani instruktorzy przeszkoleni przez instruktorów Polskiego Związku Alpinizmu. Nasi Goście korzystają na miejscu z naszej policy OC. Wszystkie parki posiadają certyfikat bezpieczeństwa PZA - Polskiego Związku Alpinizmu i FIAA - Międzynarodowej Federacji Towarzystw Alpinistycznych.

W Tarzan Parku używamy bardzo wysokiej jakości uprzęży i osprzętu firmy PETZL, której sprzęt jest powszechnie używany przez profesjonalistów do wszelkiego rodzaju prac na wysokości. Sprzęt PETZL spełnia wszelkie wymogi międzynarodowego systemu zapewnienia jakości na każdym etapie: konstrukcji, udoskonalania, produkcji, dystrybucji, kontroli i serwisu po sprzedaży. Wyroby, od których zależy bezpieczeństwo użytkownika mają obowiązujący w krajach Unii Europejskiej atest CE. 

  • PARK LINOWY ALFA - Jastarnia 

Park linowy w Jastarni usytuowany jest na terenie Domu Zdrojowego przy wejsciu na plażę nr 50. Cztery trasy o zróżnicowanym stopniu trudności mają łączną długość pół kilometra;

 - Trasa "Zielona"...........bez limitu wzrostu, dla przedszkolaka
 - Trasa "Żółta"...............min. wzrost 110 cm
 - Trasa "Czerwona".......min. wzrost 140 cm
 - Trasa "Niebieska".......min. wzrost 140 cm

Jastarnia, ul. Kościuszki 2 (Dom Zdrojowy)
tel. +48 / 608-433-344

Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner