Port Brzeźno - rodzinny park rozrywki, park linowy

Port Brzeźno - rodzinny park rozrywki, park linowy

Gdańsk, Park Reagana, Ścieżka Alicji i Daniela Pelczarskich, pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Kontakt
+48 570 237 497

Park Linowy Port Brzeźno to atrakcja dla całej rodziny na mapie Trójmiasta. Park linowy dla dzieci i dorosłych to fantastyczne miejsce, w którym można przeżyć niesamowitą przygodę na wysokości z dużą dawką adrenaliny. Zabawa w parku linowym to możliwość sprawdzenia swoich sił i swego charakteru w ekstremalnych warunkach na trasach o różnym stopniu trudności. Zapewniamy fachową opiekę i obsługę doświadczonych instruktorów, co pozwoli bez ograniczeń wziąć udział w przeżyciu niesamowitej przygody. Gwarantujemy udaną zabawę i aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w nadmorskiej okolicy przy molo w Gdańsku Brzeźnie.
Organizujemy urodziny dla dzieci, nocne przejścia, imprezy dla firm, wieczory kawalerskie i panieńskie, zajęcia plenerowe dla szkół i przedszkoli.

Park Linowy Port Brzeźno Gdańsk

Park linowy Port Brzeźno, jako jeden z pierwszych w Polsce, zostPark linowy Gdańsk - PORT BRZEŹNOał wyposażony w system bezpieczeństwa CLiC-iT® ADVENTURE. System zapobiega ryzyku całkowitego odpięcie się od liny zabezpieczającej podczas pokonywania tras linowych. Nowe zabezpieczenie utrzymuje ducha przygody wspinaczki u dzieci i jednocześnie zapewnia spokój ich opiekunom.

URODZINKI w parku linowym PORT BRZEŹNO są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 lat. W zależności od zasięgu podniesionej ręki do wyboru są trasa Junior, trasa Niska oraz trasa Średnia. Do wyboru są cztery pakiety urodzinowe, w tym urodziny z animacją wg czterech scenariuszy:

  • PIRACKI Świetna zabawa dla wszystkich maluchów! Uczestnicy zmieniają się w prawdziwych piratów i wyruszają w poszukiwanie skarbu. Jednak nie będzie to takie łatwe. Będą musieli wykonać szereg zadań by odzyskać zagubione fragmenty mapy z zatopionego statku.
  • DETEKTYWISTYCZNY Słynny milioner z naszego miasta został okradziony! Uczestnicy muszą zamienić się w prawdziwego Sherlock’a Holmes’a i odnaleźć jego najważniejszy skarb. Za rozwiązanie wszystkich zagadek słownych i liczbowych zostaną sowicie wynagrodzeni.* tę animacje polecamy dzieciom znającym litery i umiejącym czytać
  • INDIAŃSKI Tipi, pióropusze i totemy to najbardziUrodziny dla dzieci w plenerze Trójmiastoej rozpoznawalne symbole Indian. Uczestnicy na jeden dzień zamienią się w plemię, które będzie musiało zbudować swoją wioskę od podstaw i zająć się codziennymi sprawami jak przywoływanie deszczu.
  • SPORTOWY Siłacz, olimpijczyk, mocarz, atleta. Wysportowani i silni, ale czy poradzą sobie z naszą mini Olimpiadą?  Uczestnicy będą musieli wykazać się duża wytrwałością, aby przejść wszystkie nasze dyscypliny. Wyścigi w workach, przeciąganie liny i tor przeszkód – a to jeszcze nie wszystko!

Park linowy Port Brzeźno oferuje 63 przeszkody linowe o różnym stopniu trudności. Są one podzielone na 5 tras o różnej wysokości: od 1 do 8 metrów nad ziemią.  Ich duże zróżnicowanie umożliwia super zabawę niezależnie od sprawności fizycznej oraz wieku. Wysokość, na której zawieszone są atrakcje podnosi poziom adrenaliny i motywuje do pokonania własnych słabości.

W naszej ofercie mamy  pięć tras linowych:
 • trasa JUNIOR
 • trasa NISKA
 • trasa ŚREDNIA I
 • trasa ŚREDNIA II
 • trasa WYSOKA

Ceny tras dostępne na stronie www.portbrzezno.pl

Trasy parku linowego PORT BRZEŹNO:

👉 Trasa JUNIOR jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Dzieci przemieszczają się między drewnianymi domkami umieszczonymi na palach i poPark linowy PORT BRZEŹNO trasa Juniorkonują 12 przeszkód umieszczonych na wysokości od 1,5 do 4 metrów. Przeszkody umieszczone na trasie to między innymi: muszelki, fala, most Johnnego, krab, tunel chomik, wiosła, koła ratunkowe, skrzynie, siatka wspinaczkowa. Trasa zakończona jest dwiema zjeżdżalniami.
Przebieg trasy rozwija zmysł równowagi i poprawia koordynację ruchową przygotowując dzieci do pokonania pozostałych tras w parku linowym w przyszłości.

👉 Trasa NISKA jest przeznaczona dla dzieci, które po wyciągnięciu ręki w górę sięgają palcami na wysokość minimum 145 cm.
Składa się ona z podestów i przeszkód umieszczonych na wysokości od 1 do 2 metrów co umożliwia stały kontakt rodzica z dzieckiem podczas zabawy. Do pokonania jest 13 przeszkód w tym: platformy H, skimborder, równoważnię, dwie „tyrolki” o długości 15m i 16m, huśtawki oraz mosty zwodzone.
Uczestnicy pokonują trasą Niską w sprzęcie asekuracyjnym: uprząż + kask. Wejście na liny poprzedza szkolenie teoretyczne i praktycznie na trasie treningowej.

👉 Trasa ŚREDNIA I jest przeznaczona dla osób, które po wyciągnięcPORT BRZEŹNO - trasa średniaiu ręki w górę sięgają palcami na wysokość minimum 155 cm.
Jest to najbardziej urozmaicona trasa w naszym parku. Na długości ponad 150 metrów zostało umieszczonych 17 atrakcji w tym: bocianie gniazdo, zwodzone grzyby, wiosła, krzesła oraz czaszka, jak na prawdziwym statku pirackim.
Początek trasy znajduje się na wysokości ok. 2 metrów a następnie trasa jest prowadzona na wysokości 5-6 metrów.
Uczestnicy pokonują trasą Średnią w sprzęcie asekuracyjnym: uprząż + kask. Wejście na liny poprzedza szkolenie teoretyczne i praktycznie na trasie treningowej.

👉 Trasa ŚREDNIA II jest przeznaczona dla osób, które po wyciągnięciu ręki w górę sięgają palcami na wysokość minimum 155 cm.
Jest to najdłuższa trasa w naszym parku. Na długości 225 metrów zostało umieszczonych 20 atrakcji w tym: skoki kaskadowe, obręcze stalowe, skok indiański, kładka zygzak, korytarz trójkątny, „tyrolka”, beczki, szczudła oraz wiele innych.
Początek trasy znajduje się na wysokości ok. 8 metrów a następnie trasa jest prowadzona na wysokości 4-6 metrów.
Uczestnicy pokonują trasą Średnią w sprzęcie asekuracyjnym: uprząż + kask. Wejście na liny poprzedza szkolenie teoretyczne i praktycznie na trasie treningowej.

👉 Trasa WYSOKA jest przeznaczona dla osób, które po wyciągnięciu ręki w górę sięgają palcami na wysokość minimum 165 cm.PORT BRZEŹNO - skok adrenaliny
To zdecydowanie największe wyzwanie w naszym parku. Trasa ta jest prowadzona na wysokości około 8 metrów i wielu naszych Gości rekomenduje ją jako jedną z trudniejszych dostępnych w Polsce. Trasa ta składa się z 18 atrakcji takich jak: korale, makarony grona, kołki, strzemiona, tyrolka, pętle. Szczególnie wyjątkowych doznań dostarcza skok Tarzana wykonywany z wysokości około 8 metrów na siatkę.
Uczestnicy pokonują trasą Wysoką w sprzęcie asekuracyjnym: uprząż + kask. Wejście na liny poprzedza szkolenie teoretyczne i praktycznie na trasie treningowej.

Park linowy Port Brzeźno, jako jeden z pierwszych w Polsce, został wyposażony w system bezpieczeństwa CLiC-iT® ADVENTURE. System zapobiega ryzyku całkowitego odpięcie się od liny zabezpieczającej podczas pokonywania tras linowych. Nowe zabezpieczenie utrzymuje ducha przygody wspinaczki u dzieci i jednocześnie zapewnia spokój ich opiekunom.

⭐⭐⭐⭐ - Wyjątkową atrakcją parku linowego Port Brzeźno są Nocne 🌙 Przejścia.  Trasy pokonywane w nocy stwarzają inne trudności niż za dnia. Wrażenia są niesamowite!!! Każdy uczestnik na czas przejść dostaje profesjonalną lampę czołową. Wydarzenie jest cykliczne – odbywa się co dwa tygodnie w okresie wakacyjnym. Więcej...

🎫 🎫 Aby ułatwić klientom rezerwację urodzin oraz zakup biletów oraz voucherów wprowadziliśmy system sprzedaży internetowej - tutaj

Park linowy Port Brzeźno
Gdańsk, deptak do molo w Brzeźnie, na przedłużeniu Al. JP II, Wejście APark linowy PORT BRZEŹNO Gdańsk
Telefon: +48 570 237 497
e-mail: info@portbrzezno.pl 
www.portbrzezno.pl
Facebook: www.facebook.com/Portbrzezno
Instagram: www.instagram.com/portbrzezno

Galeria
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner