Statek Pirat rejsy wycieczkowe

Statek Pirat rejsy wycieczkowe

Sopot, Plac Zdrojowy 2 - molo, pomorskie
Miejscowość Sopot
Kontakt
+48 724 24 24 81

 

Statek Pirat Sopot

Stylizowany statek wycieczkowy "Pirat" zaprasza na swój pokład codziennie od rana do późnego wieczora, od połowy maja do połowy pażdziernika.  Rejsy czarterowe, bankiety, imprezy okolicznościowe na statku - to niezapomniane wrażenia dla grup, wycieczek oraz pracowników firm

Degustacja pięknych krajobrazów - w połączeniu z możliwością skosztowania polskiego i śróStatek Pirat - bankiet na morzudziemnomorskiego menu wykwintnej restauracji pokładowej - są wyśmienitą mieszanką. Klimat wakacyjnej podróży zapewnia także kawiarnia kusząca aromatem kawy i smakiem pysznych deserów. Spragnionych zapraszamy do drink baru.

Pirat łączy tradycyjną oprawę z nowoczesnym wyposażeniem, pozwalającym na komfortową organizację imprez - przy pełnym, certyfikowanym bezpieczeństwie. Jego walory doceniło już wiele renomowanych firm oraz instytucji.

Rejsy wycieczkowe z SopotuStatek może zabrać na swój pokład do 188 pasażerów. W swojej ofercie ma 40 minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej (z Sopotu) oraz czartery (także z Gdyni lub Gdańska). Dużym zainteresowaniem cieszą się nocne wyprawy połączone z bankietami lub imprezami tematycznymi. Romantyczny zachód słońca jest również wspaniałym, niezapomnianym doznaniem...

oryginalną atrakcją dla wszystkich melomanów są organizowane na pokładzie Pirata cykliczne spotkania z muzyką szantową na żywo. Więcej informacji na telefon.

Zapraszamy na spotkanie z Piratem i przygodą!

Miejsce cumowania: główka molo w Sopocie (patrz - mapa poniżej)

Więcej informacji
(ceny biletów, aktualności, oferty) - na telefon

Tel. kontaktowy: 724 24 24 81

Rejsy wycieczkowe z Sopotu - statkiem Pirat!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner