Stena Line Gdynia - rejsy promem do Szwecji

Stena Line Gdynia - rejsy promem do Szwecji

Gdynia, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, pomorskie
Miejscowość Gdynia
Kontakt
+48 58 660 92 00 rezerwacje telefoniczne

Zapraszamy na rejsy promowe i rejsy wycieczkowe na statkach pasażerskich Stena Line - jednego z największych operatorów promowych na świecie.

Rejsy wycieczkowe Stena LinePodczas rejsu możemy zaplanować wiele aktywności. Rozpoczynając od błogiego relaksu w Pure Nordic Spa czyli pokładowym świecie masaży i odnowy biologicznej. Miejsce to zostało stworzone z myślą o orzeźwieniu ciała i ducha. Sauny, kąpiele, masaże i zabiegi kosmetyczne sprawią, że codzienne troski odpłyną w niepamięć. Po energetycznych zabiegach i tropikalnym deszczu w programowalnych prysznicach każdy może poczuć się wspaniale.

Wspaniały przypływ pozytywnej energii może też dać dyskoteka do białego rana lub taniec do muzyki granej na żywo. Ponadto na statkach Stena SpiriWeekend na promie Stena Linet oraz Stena Vision warto odwiedzić sklep pokładowy, w którym kosmetyki i perfumy można kupić w cenach nawet 30 proc. niższych niż na lądzie.

Na pokładzie promu Stena Line są także 3 restauracje, bar, gabinet kosmetyczny oraz fryzjerski.

Zamek Kalmar - Stena LineWarto wybrać się na wycieczkę do południowej Szwecji, która zachwyca urokliwymi miasteczkami, malowniczą przyrodą i historią zaklętą w zabytkowych murach. Piękne krajobrazy można oglądać już z pokładu promu – rysujące się na horyzoncie malownicze wysepki i szkiery zauroczą każdego. Karlskrona, miasto wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, położna jest na 33 wyspach. Miasto można zwiedzić na własną rękę lub wybrać się na zorganizowaną przez Stena Line wycieczkę autokarową.

Zapraszamy na rejsy wycieczkowe liniami promowymi Stena Line
- szum fal i piękno Skandynawii będą niezapomnianą przyjemnością!

O firmie Stena Line

Stena Line rejsy promoweNowoczesna flota 35 promów, 16 linii promowych w Skandynawii i Wielkiej Brytanii, obecnośc na Morzu Bałtyckim, Irlandzkim i Północnym zapewnia klientom Stena Line wygodną siatkę połączeń na europejskich kierunkach. Dbałość o najwyższą jakość wyraża się m.in poprzez ciągły rozwój produktów i usług oraz specjalną organizację Stena Line. Wysoka decentralizacja przedsiębiorstwa pozwala na lepsze zaspokojenie potrzeb lokalnych rynków.

Misją Stena Line jest oferowanie bezpiecznych i efektywnych przewozów morskich w powiązaniu z usługami portowymi, tak aby zapewnić:

• wyższą od oczekiwanej jakość usług - pasażerom podróżującym promami
• najbardziej ekonomiczny przewóz ładunków - firmom transportowym

Obecnie Stena Line zatrudnia około 5700 pracowników, z których dwie trzecie to załogi promów. Siedziba główna firmy znajduje się w Goteborgu (Szwecja). Rokrocznie, z oferty rejsów Stena Line, korzysta ponad 15 milionów pasażerów.

Kolejnym krokiem na drodze rozwoju firmy stało się przejęcie kilku tras łączących Niemcy, Szwecję i Łotwę - tutaj
Rejsy promem z Gdyni
                      www.stenaline.pl
Rezerwacje telefoniczne   +48 58 6609200
Rezerwacje frachtowe       +48 58 6609293
Rezerwacje grupowe         +48 58 6609226

Terminal Promowy Stena Line
Gdynia, ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 60 (dojazd - mapa satelitarna poniżej)

Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner