30 lat Agnieszki Chylińskiej – „Kiedyś do Ciebie wrócę"

30 lat Agnieszki Chylińskiej – „Kiedyś do Ciebie wrócę"

Sopot, Plac Dwóch Miast 1 - Ergo Arena, pomorskie
Miejscowość Sopot
Kontakt
Termin

30 lat Agnieszki Chylińskiej – „Kiedyś do Ciebie wrócę"

Przez ostatnie 30 lat Agnieszka Chylińska odważnie kroczyła własną ścieżką i nie bała się podejmować artystycznego ryzyka. Zawsze tworzyła w zgodzie ze sobą, a jej utwory odzwierciedlały etapy życia, na których znajdowała się w danym momencie. Całą tę drogę będzie prezentować trasa „Kiedyś do Ciebie wrócę". Na koncertach na widzów czekać będzie szereg niespodzianek, w tym edycje specjalne albumów z całego 30-lecia Agnieszki. Trasa będzie niezwykle nowoczesna, multimedialna i w duchu charyzmy, jaką ma artystka. Podczas całej zawodowej drodze Agnieszce towarzyszyli doskonali muzycy. Podobnie będzie na wiosennej trasie koncertowej, podczas której wystąpią także: Maciej Mąka, Błażej Chochorowski, Oskar Podolski i Rafał Stępień.

Koncert Agnieszki Chylińskiej - Ergo Arena Gdańsk/Sopot

– Śpiewanie, które miało być tylko prywatną ucieczką od trosk nastolatki stało się sensem i drogą. Najpiękniejsza przygoda mojego życia, choć niepozbawiona smaku łez i chwil zwątpienia, nadała rytm każdej chwili. Jestem szczęśliwa i spełniona. Mam genialną publiczność i mnóstwo życzliwych ludzi wokół siebie. Trasa 30-lecia to dla mnie święto i moja osobista nagroda za mój upór, czasem wbrew wszystkim i wszystkiemu, by móc po prostu śpiewać dla ludzi najlepiej jak potrafię – zapowiada nadchodzącą trasę Agnieszka Chylińska.

W ramach trasy odbędzie się osiem koncertów. Koncert w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu odbędzie się 14 kwietnia 2024. Organizatorem trasy jest Top Management. Partnerami trasy są TVN i RMF FM.

Wypożyczalnia rowerów gokartów SOPOT

KUP BILET

Noclegi w Sopocie - są tutaj

Atrakcje turystyczne Sopotu - są tutaj

Zapraszamy na koncert Agnieszki Chylińskiej w Gdańsku/Sopocie!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner