FETA  26. Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych 2024

FETA 26. Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych 2024

Gdańsk, pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Termin

FETA jest jednym z największych i najbardziej znaczących plenerowych festiwali teatralnych w 

Polsce i tej części FETA Gdańsk 2024Europy. Umożliwia mieszkańcom Gdańska i turystom poznanie najwartościowszych zjawisk i trendów we współczesnym teatrze plenerowym i teatrze tańca, zarówno polskim, jak i światowym. Prezentuje widzom w różnym wieku i o zróżnicowanym poziomie wykształcenia wartościową ofertę teatralną bogatą w oryginalne środki ekspresji artystycznej, komentującą współczesną rzeczywistość.

Warto wspomnieć, że FETA otrzymała prestiżowe wyróżnienie międzynarodowej platformy kulturalnej „Europe for Festivals, Festivals for Europe (EFFE) - EFFE Label 2017-2018.

Letnia oferta kulturalna Trójmiasta jest bogata w wydFETA Gdańsk Festiwal Teatrów Ulicznycharzenia komercyjne, natomiast Festiwal FETA jest wydarzeniem niekomercyjnym, prezentującym wysokiej jakości europejskie produkcje teatralne. Łączy w sobie wysokie walory artystyczne z przystępną formą przyciągającą ogromne ilości widzów. Atrakcyjna formuła i darmowy dostęp do spektakli powodują, że widzem może być i jest każdy, niezależnie od poziomu wykształcenia, zamożności, czy świadomości kultury.

Organizator: Miasto Gdańsk, „Plama” Gdański Archipelag Kultury

FETA 2024 26. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i  Ulicznych - PROGRAM - wkrótce

  26. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2024

Noclegi w Gdańsku - są tutaj 

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner