Golf - kluby i pola golfowe m.in driving range, putting green

Golf - kluby i pola golfowe m.in driving range, putting green

pomorskie

Zapraszamy na pomorskie pola golfowe położone w pobliżu Trójmiasta na Kaszubach. W samym Trójmieście - w Gdyni znajduje się obiekt typu driving range.

Pola golfowe🏌️ pomorskie

  • GDYNIA

Golf Park GdyGdynia - Golf Park Gdyniania
ul. Spółdzielcza 1, tel. 58 721 24 24

Do dyspozycji jest tutaj obszar ok. 2 hektarów -  tzw. driving range czyli pole do nauki gry w golfa. Jest tu także symulator do gry użyteczny w zimie. Plan dojazdu - jest tutaj

  • ŁYŚNIEWO SIERAKOWICKIE koło Sierakowic

Folwark Ńemino
Łyśniewo Sierakowickie 33c, tel. +48 795 13 57 57;Pole golfowe Ńemino - Kaszuby 

Pole golfowe na Kaszubach, w malowniczym otoczeniu jezior, pagórków, lasów i łąk. Dedykowane fanom golfa, którzy chcą trenować w zaciszu kameralnego obiektu.
Na miejscu znajdują się m.in: 

  - putting green
  - driving range
  - pole z czterema dołkami (kolejne 2 dołki w trakcie realizacji)


  • PĘTKOWICE kolo Wejherowa

Sierra Golf Club
tel. 58 778 49 18

Kompleks Sierra Golf Club położony jest w Pętkowicach koło Wejherowa, na obszarze 82 ha, w odległości około 25 kilometrów od zachodnich granic Trójmiasta.

Pętkowice - pole golfowe Sierra Golf Club koło WejherowaObiekt rozciąga się na obszarze 82 hektarów i spełnia wszelkie standardy światowe. Sierra Golf Club oferuje pełnowymiarowe, 18-to dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej (par 72), wyposażone w nowoczesny driving range (25 osłonionych od deszczu stanowisk), putting, chipping i pitching green. Obecnie klub zrzesza ponad 180 członków. Entuzjastów golfa ciągle przybywa, dzięki czemu podnosi się poziom gry. Z roku na rok wprowadzane są więc do kalendarza nowe, prestiżowe imprezy.

To niezwykle gościnne i malownicze miejsce przeznaczone jest dla wyjątkowych gości. Komfortowy Dom Klubowy zajmuje powierzchnię ponad 1000 metrów kwadratowych. Wewnątrz panuje unikalna atmosfera, którą tworzą dwa kominki, stół do bilarda, bar, restauracja, dwa symulatory, wygodne przebieralnie oraz doskonale zaopatrzony Pro-Shop.

Plan dojazdu - jest tutaj


  • POSTOŁOWO (dojazd z Gdańska przez Straszyn w kierunku Skarszew )

Postołowo, tel. 58 683 71 00

Pole golfowe Postołowo - fot. Postołowo18 dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej rozciągające się na powierzchni 100 hektarów,oddalone 28 km od Gdańska, położone jest w niezwykłej scenerii pięknego krajobrazu Pojezierza Kaszubskiego. Wiernie odtworzone według bardzo ambitnego projektu szwedzkiego architekta Jeremy'ego Turnera. Długość trasy do gry wynosi 7094 metrów, a jego urozmaicenie i stopień trudności jest w stanie zaspokoić gusta nawet najwybredniejszych graczy.

Oprócz pola mistrzowskiego w Postołowie znajduje się strzelnica golfowa tzw. Driving Range oraz 6-cio dołkowa Akademia Golfa, która bez konieczności wstępowania do Klubu, umożliwia grę na prawdziwym polu golfowym każdej zainteresowanej osobie. Na miejscu można wziąć udział w kursach praktycznej nauki uderzeń długich i krótkich oraz zaznajomienia się z przepisami i etykietą, która reguluje wzajemne stosunki między golfistami.

Nowoczesny budynek klubowy, w którym swoje miejsce znalazła restauracja, bar, kawiarnia, butik oraz sala klubowa powoduje, że pole golfowe w Postołowie jest "rajem" nie tylko dla golfistów, lecz również dużą atrakcją turystyczną zapewniającą godziwy wypoczynek po dniu pełnym wrażeń.

Plan dojazdu - jest tutaj         


  • Pole Golfowe Tokary k. GdańskaTOKARY koło Gdańska

Tokary, tel. 58 694 01 82

Pole golfowe 9 dołkowe na powierzchni 30 hektarów. Plan dojazdu - jest tutaj


👉 Ciekawostki golfowe
• Jeszcze przed 1939 w Gdańsku istniało pełnowymiarowe pole golfowe - jedno z czterech w granicach Polski (przyjmując współczesne granice) Niestety realia powojennych czasów - okresu socjalizmu - wymazały na pół wieku tę rozrywkę z mapy atrakcji jako zbyt "pańską".

• Historia golfa - wkrótce...

Golf na Kaszubach, na Pomorzu  - to przyjemność - zapraszamy na pomorskie pola golfowe🏌️ !

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner