Indoor skydiving - tunele aerodynamiczne trójmiasto

Indoor skydiving - tunele aerodynamiczne trójmiasto

pomorskie

Latanie w unoszącym się z dużą prędkością (ponad 300 km/godz.) powietrzu jest coraz popularniejszą rozrywką, dziedziną oraz sportem.
Początki indoor skydiving czyli latania na poduszce powietrznej wewnętrz pomieszczenia sięgają lat 50 XX wieku. Pomysł tłoczenia powietrza do pionowej rury miał zastąpić drogie i niebezpieczne szkolenie amerykańskich komandosów z użyciem samolotów. Koncepcja przyjęła się i świetnie sprawdziła w oswajaniu przyszłych skoczków spadochronowych z techniką swobodnego lotu (przed otwarciem spadochronu) oraz utrzymywaniu nabytych umiejętości.

Indoor skydiving w Trójmieście 

Dzisiaj indoor skydiving jest także widowiskową dyscypliną sportową (w 2019 odbyły się VI Tunel aerodynamiczny Gdańsk Trójmiasto - MaxFlyMistrzostwa Polski w Indoor Skydiving'u). Kategorie obejmują loty solowe, dwójkami lub czwórkami w układach wykorzystujących wszystkie możliwe pozycje poziome, pionowe, obroty itp. Mamy m.in tworzenie formacji. wykonywanie pewnych układów w jak najszybszym czasie oraz freestyle z akrobacjami w czasie 1 minuty. I tutaj warto wspomnieć, że Polska ma swojego mistrza świata w indoor skydivingu. Andrzej Sołtyk - wcześniej najmłodszy w Polsce (14 lat) skoczek spdochronowy już przed swoimi 19 urodzinami zdobył m.in Puchar Świata w lataniu dynamicznym oraz Mistrzostwo Europy i Świata w szybkości latania.

Rozwój techniki sprawił, że tunele aerodynamiczne stały się teraz dostępne dla zwykłych ludzi: dzieci (od lat 4) i dorosłych bez żadnych doświadczeń w lataniu.
Wystarczy jedynie ok. 1 godzinne wprowadzenie i przeszkolenie, by w towarzystwie asystującego instruktora przeżyć to "coś" - niesamowitego, porywającego, zaskakującego i super, super fajnego!
Zapraszamy do swobodnego latania przez cały rok!

Tunel aerodynamiczny Gdańsk Trójmiasto

Tunel aero MaxFly
Gdańsk, ul. Żaglowa (przy wjeździe do Polsat Arena Gdańsk - teren firmy GZRM Gdańsk) Więcej o tunelu ...
Ceny biletów, karnetów i voucherów - są tutaj
(Uwaga - ograniczona pula VIP)
Kontakt, rezerwacje: tel. + 48 602 760 325
www.tunel.aero
Aktualności na profilu FB: tunel.maxfly

Zapraszamy do MaxFly - pokażemy i przekonamy, jakie to proste i przyjemne!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner