Konie, kucyki, bryczki, kuligi, wozy drabiniaste - stajnie, stadniny - jazda konna, nauka

Konie, kucyki, bryczki, kuligi, wozy drabiniaste - stajnie, stadniny - jazda konna, nauka

pomorskie

Konie mają w sobie coś. Nic dziwnego, że od wieków towarzyszą ludziom i to nie tylko do celów "transportowych". Jazda konna w celach leczniczych - hipoterapia - czerpie właśnie ze szczególnych więzi jakie wytwarzają się między człowiekiem a koniem.

Na Pomorzu jest wiele miejsc i szlaków, gdzie możemy podziwiać naturę "z siodła". Jazda konna Kaszuby STAJNIA FIORD ŁapaliceZapraszamy do stadnin i na okoliczne trasy wycieczek, które są oznaczone podkowami na drzewie. Często wyposażone są w dodatkowe drogowskazy oraz leśne stajnie czyli miejsca do popasu. Wycieczki konne plażą (poza sezonem) lub przejażdżki wzgórzami, skrajem lasu i wzdłuż jezior na Kaszubach, Kociewiu i w Borach Tucholskich zostają na długo w pamięci...

Dla przykładu podajemy interesujący szlak: Trakt im. Daniela Chodowieckiego, pieszo-konny. Dobrze przygotowana i opisana trasa Gdańsk - Zamek Krąg (docelowo Berlin) jest podzielona na 12 odcinków (od 10km do 35km) o łącznej długości 285 km. Prowadzi przez piękne tereny Kaszub i Pomorza, zapewnia świetny odpoczynek. Zapewnione noclegi, przygotowane postoje, pocztówkowe krajobrazy, ciekawe zabytki i bogata, żywa przyroda.

👉 Międzynarodowe Oficjalne Zawody w Skokach CSIO 4* Sopot - są tutaj (13-16.06.2024)
👉 Wielka Parada Bryczek i Powozów - jest tutaj (Szymbark - czekamy na termin)
👉 Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej w Skokach przez Przeszkody + Pomeranian Cap - są tutaj (Wieżyca Kolano)
👉 Szarża Pod Krojantami (rekonstrukcja)  - jest tutaj (Krojanty - początek września)
👉 Hubertus (z rekonstrukcją)  - jest tutaj (Wieżyca Kolano)

Pomorskie ośrodki jeździeckie, stajnie i stadniny

🏇 ■ CHYNOWIE koło Wejherowa,   tel. 693 433 962
Stadnina Koni "Hajduki",

Kryta ujeżdżalnia Kaszuby pomorskie - HAJDUKIRodzinny ośrodek jeździecki, który posiada świetne warunki do nauki jazdy konnej, wypoczynku i zabawy. Oferuje 40 wygodnych miejsc noclegowych, krytą ujeżdżalnię oraz obszerną salę - idealną na imprezy okolicznościowe.

Szkółka jeździecka Hajduki to największa atrakcja stadniny.Nauka jazdy konnej pomorskie - HAJDUKI Prowadzona przez profesjonalistów - instruktorów jazdy konnej - zaprasza zarówno początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców; dzieci oraz dorosłych.
Stadnina dysponuje końmi idealnymi dla jeźdźców początkujących, a także wierzchowcami doskonale przygotowanymi do trudniejszych zadań np. podczas zawodów.

Malownicze okolice stadniny sprzyjają jeździe terenowej, sportowej i rekreacyjnej.

Hajduki oferują także transport i  hotel dla koni.


Gdańsk Lipce, Trakt Św. Wojciecha 292, tel. 503 370 345
Ośrodek Sportów Konnych


🏇 ■ GDYNIA ul. Bernadowska 1,  tel. 604 549 622, tel. 600 263 500
Ośrodek Konny Adventure Park Gdynia
www.jazdakonno.pl
www.facebook.com/osrodekkonnykolibkiJazda konna Gdynia Trójmiasto

Konie mamy w naturze - to hasło przewodnie naszego ośrodka jazdy konnej w Gdyni Kolibkach. Korzystając ze świetnych warunków naturalnych stworzyliśmy unikalne miejsce w Trójmieście w konwencji „Paddock Paradise”. Konie żyją zgodnie z naturą - w stadzie, w terenie, z 24 godzinnym dostępem do siana. Taki chów motywuje zwierzęta do ruchu, zabaw, wspólnego pasienia i bardzo dobrze wpływa na ich zachowania społeczne.

W Ośrodku Konnym Adventure Park Gdynia Kolibki cały czas zgłębiamy końską naturę, psychikę i biomechanikę. Sami rownież  doskonalimy się sami fizycznie i psychicznie, tak aby naturalnie przybliżyć się do jazdy konnej jako prawdziwej sztuki jeździeckiej. Inspirujemy naszych kursantów, aby nastawiali się na długofalowe, bardzo pozytywne efekty takiego podejścia.

Ośrodek Konny Adventure Park Gdynia KolibkiZapewniamy towarzystwo miłych i dobrze wychowanych koni, układanych naturalnymi technikami. Praca z ziemi, którą wykonują instruktorzy, daje doskonałe efekty podczas jazdy, przez co nawet mniej doświadczeni jeźdźcy mogą bezpiecznie cieszyć się chwilami spędzonymi w siodle.

Nasze wszystkie konie jeżdżą na kantarkach sznurkowych (wędzidła delikatne – np. skórzane uznajemy wyłącznie dla potrzeb doświadczonych jeźdźców o lekkiej ręce przy wykonywaniu bardziej wyrafinowanych elementów jazdy). Niezależnie czy jeździmy po placu, w terenie czy na plaży, jeździmy bez wędzideł!!!


🏇 ■ DEBRZYNO k. Kościerzyny,  tel. 58 686 70 48
Ośrodek Wypoczynkowy i Wczasowy "Debrzyno"

Ośrodek Debrzyno koło Kościerzyny - nauka jazdy konnejZapraszamy na przejażdżki konne latem i zimą - także na kuligi.
Nasza wykwalifikowana kadra instruktorska poprowadzi przez arkana sztuki jeździeckiej zarówno tych początkujących jak i osoby zaawansowane.
W ofercie:

    * oprowadzanie na małym koniu dla młodszych
    * nauka jazdy konnej - lonża
    * jazda samodzielna na padoku
Ośrodek Wypoczynkowy Debrzyno - noclegi nad jeziorem na Kaszubach * jazda konna w terenie z instruktorem
    * skoki przez przeszkody
    * nauka powożenia
    * przejażdżki bryczką po lesie
    * w okresie zimowym: kuligi oraz ski skiring

Pomyśleliśmy również o osobach niepełnosprawnych. Właśnie dla nich prowadzimy HIPOTERAPIĘ.


🏇 ■ KIEŁPINO, gmina Kartuzy, tel. 58 694 22 31, tel. 603 863 665

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty naszego gospodarstwa agroturystycznego leżącego Agroturystyka Rychert - tutaj jest świetnie!blisko Trójmiasta. Proponujemy Państwu:

Jazda konna Rychert Kiełpino- jazdę konną wierzchem, naukę jazdy
- przejażdżki bryczką, wozem drabiniastym (do 25 osób)
- kuligi na saniach i sankach
- pokazy pieczenia chleba, wędkowanie i inne nasze atrakcje

Dysponujemy bazą noclegową na 50 osób, wielofunkcyjną Wozy drabiniaste Agroturystyka Rychertsalą bankietowo-konferencyjną oraz zapleczem umożliwiającą organizację przyjęć, wesel, imprez okolicznościowych i spotkań. Gościmy także Zielone Szkoły.
Więcej informacji, zdjęć, dojazd - jest tutaj


🏇 ■ ŁAPALICE (Chmielno, Kartuzy) tel. 603 452 401 (Adam)
Agroturystyka "Stajnia Fiord",

Łapalice znane są przede wszystkim z niedokończonego, współczesnego Zamku, o którym Jazda konna Kartuzy Łapalice - Kaszubymożna więcej się dowiedzieć tutaj. Ale piękne okolice są idealnymi plenerami do jazdy konnej i przejażdżek bryczkami czy wozami drabiniastymi. Zimą zaś zapraszamy na wesołe kuligi z ogniskiem.
Zielone Domki Łapalice Stajnia Fiordwzgórza porośnięte lasami, pola urozmaicone jeziorami (na Kaszubach jest ok. 900 jezior) zapewniają urzekającą przestrzeń do naturalnego wypoczynku. Naszych Gości zapraszamy na dłużej, do naszych zgrabnych domków letniskowych i sali biesiadnej nad stawem - w którym można złowić niezłą rybę...

Całoroczną naukę jazdy konnej zapewniamy w dużej, namiotowej hali ujeżdżeniowej, o powierzchni 800 metrów kwadratowych.

Warto także zajrzeć nad pobliskie jezioro Rekowo, gdzie znajduje się kameralna przystań, wypożyczalnia sprzętu wodnego oraz kąpielsko.

Hipoterapia w Stajni Fiord - jest prowadzonHipoterapia Kaszuby pomorskie - Stajnia Fiord Łapalicea z udziałem bardzo spokojnych i przyjaznych koni rasy fiord. Więcej informacji o hipoterapii w Łapalicach - jest tutaj.

Zajęcia prowadzi wykwalifikowany specjalista.
Prosimy  kontakt pod nr tel. 603 448 109

 Aktualności i filmy Stajni Fiord na FB  - są tutaj

Stajnia Fiord - wczasy z końmi na Kaszubach!


🏇 ■ ŁEBA, NOWĘCIN, ul. Św. Huberta 4,  tel. 59 676 64 11, tel/fax 59 866 10 75
Stadnina Koni Maciukiewicz

Jazda konna nad morzem - Stadnina Maciukiewicz zaprasza!Hodowane tutaj konie są przygotowane do profesjonalnej nauki jazdy oraz doskonalenia umiejętności jeździeckich i sportu. Całoroczny hotel dla koni, kryta ujeżdżalnia, mini zoo dla dzieci, noclegi (ładne pokoje gościnne) - pozwalają na wygodną organizację wypoczynku. Stadnina Maciukiewicz oprócz nauki jazdy organizuje także niezapomniane rajdy konne, wczasy i obozy jeździeckie oraz kuligi. Od kilku lat - także zawody w skokach przez przeszkody.

Na miejscu znajduje się również kameralna Restauracja Pod Gołębnikiem. Starannie dobrany wystrój nawiązuje do tradycji jeździeckich, a menu kuchni - do polskiej poezji smakowej. Klimat i wyposażenie techniczne restauracji sprzyja organizacji biesiad, wesel lub innych imprez okolicznościowych oraz spotkań i konferencji.


🏇 ■ ŁĘŻYCE koło Gdyni, ul. Świerkowa 4, tel. 508 158 928
www.stajniapomerania.pl

Nauka jazdy konnej Kaszuby - Stajnia PomeraniaOśrodek Jeździecki Pomerania posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego kategorii III*, który stanowi potwierdzenie, iż w tym Ośrodku nauka jazdy konnej odbywa się na dobrze przygotowanych i zadbanych koniach, a prowadzą ją osoby o odpowiednich kwalifikacjach.

Zapraszamy na naukę jazdy konnej w naszym malowniczo położonym obiekcie w Łężycach, niedaleko Gdyni i Trójmiasta.
Dla początkujących proponujemy naukę jazdy na lonży, dla bardziejObozy jeździeckie na Kaszubach - Stajnia Pomerania zaawansowanych naukę na maneżu  lub wyjazdy w teren. Nasza stajnia przylega do malowniczych terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w którym wyznaczonych jest kilka szlaków specjalnie dla koni. Jazdy odbywają się przez cały rok, bez względu na pogodę ( kryta ujeżdżalnia ).
Zimą proponujemy kuligi, w tym wieczorne z pochodniami, zakończone ogniskiem pod wiatą.

Pod wiatą organizujemy również  imprezy urodzinowe dla dzieci, różnego rodzaju imprezy okolicznościowe i integracyjne (do 50 osób), naszą specjalnością są imprezy z dzikiem. 

Latem organizujemy dla dzieci i młodzieży półkolonie w siodle. Zimą - ferie zimowe w siodle.

Zapraszamy do odwiedzin naszej stajni i do bliższego, a dla niektórych pierwszego kontaktu z końmi.

Zapraszamy na półkolonie w siodle blisko Trójmiasta!
Informacje o turnusach znajdziesz  - tutaj
Półkolonie  w siodle blisko Trójmiasta


🏇 ■ MIKOROWO, Czarna Dąbrowka koło Lęborka, tel. 59 821 21 21, tel. 600 435 117. tel. 501 790 656 (instruktor jazdy)
  Stajni Grażyny na Facebook   - jest tutaj

Stajnia Grażyny Mikorowo

Jest takie miejsce, położone między dwoma jeziorami, niemal w lesie, które bez wahania można nazwać magicznym. Położone na uboczu, cieszy się spokojem i Noclegi nad jeziorem Kaszubyrytmem życia zgodnym z naturą. Zapraszamy miłośnikow przyrody, którzy cenią sobie wypoczynek w oderwaniu od tłumów i otoczeniu pięknych krajobrazów. Jazda konna - nauka i przejażdżki, wędkowanie, wycieczki konne po malowniczej okolicy, wczasy w siodle - są naszą specjalnością. Smaczne, domowe jedzenie (może być przy kominku) oraz wygodne łóżka dopełniają miłych wrażeń. Do dyspozycji Gości mamy także domki oraz kilkanaście wierzchowców. Prowadzimy również hotel dla koni.
W ciepłe, letnie dni zapraszamy dzieci i dorośłych na pławienie koni w jeziorze.

Pławienie koni Kaszuby pomorskie - Stajnia Grażyny MikorowoA tym, którzy chcą się wygodnie spotkać, zintegrować lub szkolić - polecamy nasze multimedialne zaplecze. W odpowiednio wyposażonej sali konferencyjnej komfortowo może spędzić czas kilkanaście osób.

Na terenie Stajni Grażyny znajduje się take kryta ujeżdżalnia o powierzchni ok 540 m2.

Zapraszamy serdecznie!


🏇 ■ ORLE (Wejherowo) - Agroturystyka Orlinek - jazda konna, kuligi, przejażdżki bryczką

Orlinek k. Wejherowa - zaprasza na jazdę konno!

Orle koło Wejherowa, ul. Nadrzeczna 15
tel. 58 572 02 44 tel. 604 575 661

Oferujemy:
- naukę jazdy konnej, przejażdżki wierzchem i bryczką
- noclegi w 5 pokojach 2-3 osobowych + dostawki
- do wypożyczenia: łódka, wędki, rowery
- organizację spływów kajakowych w pięknej okolicy
- 2 sale na imprezy okolicznościowe
- możliwość zabrania zwierząt domowych

Agroturystyka Orlinek - konie, bryczki, kuligi, kajaki, sala - hotel dla koni 

Zapraszamy rodziców - oferujemy jazdę konną dla dzieci na małym spokojnym koniku, pod okiem doświadczonej instruktorki.

Dysponujemy piękną, sportową bryczką oraz 6 osobowymi saniami - zapewniającymi świetną zabawę podczas kuligów. Dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób - specjalna oferta cenowa. Możliwość negocjacji.


🏇 ■ PRZYJAŹŃ (Łapino k. Kolbud) tel. 58 685 70 43, tel. 509 765 233
Agroturystyka i Ośrodek Jeździecki Sakowcówka

Wielokrotnie nagradzane - w konkursach regionalnych i krajowych - gospodarstwo agroturystyczne w pięknych okolicach Trójmiasta (18 km od Gdańska). Położone ok. 600 metrów od jeziora Łapińskiego (z kąpieliskiem), posiada własny, zarybiony staw z małą wysepką. Gości zapraszamy również na konne przejażdżki do naszego ośrodka jeździeckiego "Sakowcówka".

To idealne miejsce odpoczynku dla wszystkich,Agroturystyka Sakowcówka Łapino - jazda konnaktórzy lubią ciszę i brzmienie natury.

Do dyspozycji zainteresowanych są:

    * 2 myjki dla konia wewętrzną i zewnętrzną
    * plac do czyszczenia, padoki (ogólniki) (biegalnia)
    * 12 h. trawiastych pastwisk, osobne dla ogierów
    * oświetlone maneże doskonale przygotowane
    * 30 miejsc w stajni boksy 12 m2
    * osobne boksy dla ogierów
    * możliwość chowu bezstajennego (z wiatą)
Hotel dla koni Kaszuby - Łapino Sakowcówka    * siodlarnia,  paszarniaw
    * pomieszczenie na sprzęt stajenny
    * klubówka, szatnia, stajnia izolatka
    * automatyczne poidła
    * własne siano,słoma,owies
    * szkółka jezdziecka
    * kawiarenka (bar)
    * pokoje do wynajęcia
    * organizujemy rajdy, zawody, festyny, dożynki, inne
    * inne sprawy do załatwienia wg.potrzeb (cross, hubertus, zawody, czworobok, inne   


Przywidz, Żąbrsko Górne, tel. 58 682 59 36Akademia Przygody w Lubaniu - zaprasza na konie
Stadnina Koni "Rema"

Przywidz, ul. Gdańska 26, tel. 58 682 51 55
Zielona Brama


🏇 ■ SŁAJSZEWO k. Choczewa, tel. 58 572 44 04, tel. 601 056 199, 601 383 394
Stadnina i gospodarstwo agroturystyczne "Jędruś", www.jedrus.pl

Agroturystyka Jędruś zaprasza nad morze!Ciche, malownicze okolice, z czystą rzeczką, rozległymi polami i łąkami oraz lasem w pobliżu. Kilka kilometrów stąd rożciąga się szeroka, bałtycka plaża ze złocistym piaskiem oraz przejrzystą wodą. Przestrzeń i ciągnące się wzdłuż brzegu wydmy porośnięte szarozielonymi trawami - zapraszają do spacerów i konnych wycieczek.

Oferujemy przejażdżki konne wierzchem, bryczką lub wozami. Gości spragnionych całkowitego relaksu dowozimy codziennie bryczką o czystej, szerokiej plaży nadbałtyckiej. Na miejscu umożliwiamy naukę jazdy. Najmniejszym amatorom koni proponujemy przyjazne kucyki, które bardzo lubią dzieci.

Oferujemy także pokoje gościnne z łazienkami (30 miejsc) oraz domki letniskowe (dla 5,6 osób, łącznie 40 miejsc) z wygodnym, kompletnym wyposażeniem.

Cennik jazdy konnej w Jędrusiu - jest tutaj       Ceny noclegów - są tutaj


🏇 ■ STRZELINKO - Dolina Charlotty Resort & SPA **** - stajnia Pod Żelazną Podkową
Strzelinko 14 (między Słupskiem a Ustką), tel. 59 847 43 00, tel. 667 7095 329

Jazda konna Słupsk Strzelinko - Stajnia Pod Żelazną PodkowąStajnia Pod Żelazną Podkową jest najstarszą częścią ogromnego dzisiaj kompleksu zajmującego malowniczy teren o powierzchni 100 hektarów. Fani i zainteresowani jazdą konną znajdą tutaj konie szlachetnej półkrwi, wielkopolskie, huculskie, zimnokrwiste oraz kuce. Wszystkie otoczone profesjonalną troską i opieką, pozwalają na dobranie odpowiedniego wierzchowca do kwalifikacji jeźdźca.  Przy stajni działa szkoła jeździecka, w której, pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, swoje umiejętności może zdobywać i doskonalić każdy - niezależnie od wieku czy posiadanej praktyki.

Weekendowym miłośnikom hippiki proponujemy naukę jazdy konnej na lonży lub maneżu, a także przejażdżkę bryczką. Jeźdźcom zaawansowanym – wycieczki konne po okolicy.

Ale jazda konna to tylko cząstka rekreacyjno-wypoczynkowej oferty Doliny Charlotty, która słynie m.in z:

fokarium - jednego z największych w Polsce
● ogrodu zoologicznego z unikalnym Wodnym Safari
● fantastycznych koncertów Festiwalu Legend Rocka (Santana, Dylan i inni)

Niemożliwym jest opisać czy pokazać w pełni urok tego wyjątkowego miejsca jakim jest Dolina Charlotty.  Tutaj trzeba przyjechać i samemu przekonać się o przyjemnym klimacie,  unikalnych wygodach czy pysznie przyrządzonych rybach, które można złowić samemu...


Sopot, ul. Polna 1, tel. 607 384 337
Stajnia "Moja Miła"

Sopot, ul. Polna 1, tel. 602 745 006 (po godz. 15)
Stajnia pod Złotą Podkową - www.podzlotapodkowa.eu


🏇 ■ WDZYDZE KISZEWSKIE, tel. 58 686 13 08, tel. 602 242 512
Stadnina Kaszebsci Rodeo i Zespół Domów Wczasowych Helena

Jazda konna Wdzydze Kiszewskie - Kaszebsci RodeoSerdecznie zapraszamy do naszej stadniny koni „Kaszebsci Rodeo” nad pięknym jeziorem Wdzydze. Oferujemy jazdy konne, przejażdżki bryczką, wozami oraz kuligi z pochodniami po kaszubskich lasach.
Stadnina Kaszebsci Rodeo położona jest przy Domu Wczasowym „Helena” we Wdzydzach.
Do Państwa dyspozycji w godz. 9:00-18:00 jest obecnie 6 koni, w tym 2 fiordy dla Maluchów.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny w dni powszednie poniedziałek-sobota w godz. 8:00-16:00, w pozostałe dni i po godz. 16:00 lub kontakt e-mailowy: helenadw@wp.pl


Wieżyca - Stadnina Kolano - jazda konna na Kaszubach🏇 ■ WIEŻYCA - Stadnina Kolano
Wieżyca Kolano 74
tel. 58 684 38 93, tel. 665 516 907
www.stadninakolano.pl
.
Przez cały rok zapraszamy na naukę jazdy konnej w terenie oraz na ujeżdżalni. Każde zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora jazdy konnej dostosowane są do indywidualnych umiejętności, wymagań i potrzeb jeźdźca. Organizujemy także obozy jeździeckie. Na miejscu posiadamy około 40 koni różnej rasy i pochodzenia.

Kaszuby - Stadnina Kolano - karoca na weselaOferujemy także rekreacyjne i turystyczne przejazdy wozami drabiniastymi oraz bryczkami. Posiadamy cztery zadaszone wozy, każdy wóz jest ciągnięty przez 2 konie i może pomieścić ok. 20 osób! Jest to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi, znajomymi, oraz integracyjne wycieczki grupowe. Do dyspozycji jest także piękna karoca do ślubu, na wesela oraz inne wydarzenia okolicznościowe - z hydraulicznymi hamulcami i dachem na niepogodę.

2 Pułk Szwoleżerów Rokitiańskich - Szwadron KASZUBY

A gdy tylko spadnie śnieg serdecznie zapraszamy na kuligi, w tym nocne z pochodniami! Posiadamy 8 zaprzęgów, mogących przewieść jednorazowo do 150 osób. Każdy zaprzęg składa się z dużych sań ciągniętych przez 2 konie mogących pomieścić 6 osób. Do nich doczepiane zostają mniejsze sanki 2-3 osobowe. Na życzenie zadbamy o dodatkowe atrakcje: ognisko z kiełbaskami, kapelę kaszubską, zwiedzanie okolicy itp.

W Stadninie KOLANO działa zamiejscowy oddział 2 Pułku Szwoleżerów Rokitiańskich - Szwadron "Kaszuby". Zebrani w nim rekonstruktorzy biorą czynny udział w inscenizacjach słynnych bitew i potyczek, oficjalnych uroczystościach czy Hubertusach.

Więcej informacji - jest tutaj

Największy Hubertus na na Kaszubach w Stadninie Kolano   

Hubertus Kaszuby Wieżyca Kolano


🏇 ■ WIEŻYCA
Stajnia Pod Klonem - tel. 608 460 557

Na rajdy i przejażdżki konne - w siodle, bryczką lub wozem drabiniastym - zaprasza Stajnia Pod KloKonie Wieżyca - Stajnia Pod Klonem zaprasza!nem!

Gospodarze przepięknie położonego (u stóp góry Wieżyca) ośrodka zapewniają rozrywkę i wypoczynek przez cały rok:

- jazdy dla początkujących oraz zaawansowanych
Wieżyca - Stajnia Pod Klonem - konie na Kaszubach- rajdy, kuligi, imprezy integracyjne
- zabawy dla najmłodszych (
m.in. kucyki) 

A wszystko w scenerii lasów, wzgórz i jezior Szwajcarii Kaszubskiej. Na miejscu znajduje się także hotel dla koni z pełną infrastrukturą - można więc przyjechać z własnym wierzchowcem. Ceny jazdy - na telefon. Prosimy wspomnieć o Odkryj Pomorze.O koniach (pochodJazda konna nad morzem - Stadnina Maciukiewiczzenie, rasy, nazwy itp.) prostoJazda konna dla dzieci Kaszuby i przystępnie - jest tutaj

Dobry hotel dla koni - jest tutaj

Jazda konna na Kaszubach i nad morzem - na zdjęciach poniżej

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner