Loty paralotnią

Loty paralotnią

Zapraszamy na loty paralotnią - także tandemowe, z pasażerem!

Paralotnia - czyli swobodny, samodzielnie pompujący się spadochron w kształcie skrzydła to widok już dość popularny. Uprawianie tego sportu jest też coraz tańsze, bowiem kurs kosztuje do 1 tys. złotych, a na sprzęt wystarczy przeznaczyć ok. 10 tys. Drożej wychodzi wersja z samodzielnym napędem (silnik plecakowy + zbiornik paliwa), ale na dobre rowery ludzie potrafią wydać więcej. A cóż może się równać z samodzielnym lotem na paralotni, który daje poczucie wolności dostępnej tylko ptakom? Można wyżej, można niżej, od dołu ograniczają tylko drzewa i druty, a od góry rozrzedzone powietrze. Oczywiście pewne przepisy w powietrzu też obowiązują, nie jesteśmy tam tak do końca sami. Co prawda dobry kolarz może nas dogonić ( typowe prędkości to 30-50 km/h) ale on nie pojedzie na przełaj, nie śmignie nad wodą. A my lecimy! Lot paralotnią - to jest to!

Loty paralotnią z pasażerem

Trinity Art

Posiadając odpowiednie uprawnienia na loty z pasażerem, pasję i doświadczenie, możemy KAŻDEMU dać poczuć  piękno latania. W naszej ofercie vouchery na lot paralotnią, a dla stałych klientów naszej agencji Trinityart oferujemy LOT PARALOTNIĄ GRATIS :)
Loty paralotnią z pasażerem - fot Trinityart Kartuzy
Naszą główną bazą do lotów na paralotnią jest lotnisko Borsk nad jeziorem Wdzydze na Kaszubach gwarantujące:
 
- najwyższe loty, niezapomniane wrażenia
- Loty indywidualne
- Vouchery – wspaniały prezent
- Imprezy integracyjne
- Dla grup możliwość zakwaterowania z atrakcjami

Inne pomorskie, dobre lub świetne miejsca do latania nad morzem to:

Loty paralotnią nad morzem - fot. Trinityart ● Chłapowo – piękny klif nadmorski w okolicy Władysławowa, Tutaj latamy gdy wieje północno wschodni wiatr odchyłką o sile 5-9 m/s (10-18 węzłów)
● Jastrzębia góra przedłużenie klifu w Chłapowie
● Gdynia Orłowo – latanie nad Gdynią
● Dębina – nadmorski klif koło Ustki,
● Mechelinki – klif koło lotniska Babie Doły. W Mechelinkach latamy gdy wieje wschodni wiatr z delikatną północną odchyłką o sile 5-9 m/s (10-18 węzłów)

Do lotów niezbędne są stabilne warunki pogodowe. Dlatego na dzień wcześniej przed umówionym terminem lotu prosimy koniecznie o telefon celem potwierdzenia lotu.  

Trynity Art - loty paralotnią
Rezerwacja - tel. 792 701 742

  • BORSK

Zalatani
Borsk - lotnisko
tel. 731 25 26 25

Świat z lotu ptaka - loty tandemowe na paralotni. Jeśli przyglądasz się szybującym wysoko żurawiom i zastanawiasz się co widzą, co mogą czuć - to zapraszamy do nas na loty widokowe paralotnią w tandemie. Przeżyj to choć raz (uwaga - to wciąga :-)). Zalatani pokażą trzeci wymiar świata! Zobacz piękne Kaszuby (i nie tylko Kaszuby) z góry! W Borsku generalnie latamy niezależnie od kierunku wiatru - gdy wiatr nie przekracza 6 m/s (12 węzłów) i nie pada deszcz lub śnieg. 

  • SŁUPSK

Sekcja Paralotniowa Aeroklubu Słupskiego
Słupsk, ul.
tel. +48 791 002 273
www.aeroklub.slupsk.pl

Sekcja Paralotniowa zaprasza na wspólne latanie na wszys Loty na paralotni nad morzemtkich typach paralotni, tak z napędem jak i bez. Na klifach i w termice.
Okolice Śłupska nadają się wyśmienicie na loty paralotnią dzięki dużym kontrastom termicznym i braku przeszkód terenowych czy zajętych stref powietrznych. Malownicze krajobrazy, starty lub lądowania na plażach dają zapamiętane na długo wspomnienia z lotów.
Aeroklub dysponuje wyciągarką dwubębnową, umożliwiającą hole i starty na wszystkie kieruki wiatru. Sekcja zaprasza także na loty tandemowe - z pasażerem.

Tunel aerodynamiczny w Gdańsku!

  Indoor skydiving Gdańsk Trójmiasto pomorskie0

Loty paralotnią z pasażerem - niezapomniana przygoda!
Zapraszamy na paralotnie - nad morzem, na Kaszubach, na Pomorzu!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner