loty widokowe

loty widokowe

 Loty widokowe przenoszą człowieka w innyw wymiar. Pobudzają, inspirują, zachęcają, czarują i budzą apetyt na więcej. Nic dziwnego, przecież świat widziany z góry jest o wiele piękniejszy! Zatem - zapraszamy w górę! Latem i zimą, wiosną i jesienią - balonem lub innymi statkami powietrznymi - na loty rekreacyjne i zapoznawcze.

Loty widokowe w pomorskim

  • Loty widokowe balonem 🎈

Loty balonem na Kaszubach

Loty widokowe balonem - proponujemy Państwu niezapomnianą atrakcję - lot balonem na ogrzane powietrze!  Dla wielu spełnienie marzeń, dla innych zaspokojenie ciekawości, dla niektórych też ogromna, a przy tym bardzo bezpieczna podniebna przygoda. Loty widokowe balonem po Kaszubach, w okolicach Trójmiasta i nie tylko

Zdecydowanym proponujemy około 3-godzinną zabawę na którą składa się rozwinięcie i podniesienie balonu, lot trwający około 1 godziny oraz złożenie i spakowanie statku. Jednorazowo zabieramy 1-5 osób. Ceny lotów balonem (także zimą) - są tutaj

Loty Balonem Tomasz Dzienisz
Wejherowo, ul. Żeromskiego 2
tel. +48 602 689 296
www.balonem.pl


Balony używane do pokazów i lotów turystyczno-obserwacyjnych są wypełnione gorącym powietrzem, ogrzewanym z gazowego palnika. To, co jest najbardziej niesamowite w locie balonem, bardzo bezpiecznym statku powietrznym, to oprócz niesamowitych widoków - naturalna cisza. Cisza, którLoty balonem - fot. Balloon Chartera pozwala się skupić na przyrodzie i na poczuciu swobody (choć balon leci tam, gdzie chce wiatr, nie załoga)

BALLOON CHARTER Andrzej Rogowski
81-068 Gdynia
ul. Wiejska 5 lok 5
tel.: + 48 501 555 444

  • Loty widokowe helikopterem 🚁 wiatrakowcem

Helikopter (śmigłowiec) to bardzo fotogeniczny i najsprawniejszy stLoty widokowe, loty turystyczne helikopterem - fot. Sky Polandatek powietrzny. Loty widokowe helikopterem ma najmniej ograniczeń co do kierunku i wysokości - możemy lecieć nad morzem, nad lasem, nad Trójmiastem :-). Wymaga niestety oswojenia się z hałasem oraz sporych funduszy, jeśli chodzi o turystyczny przelot. Godzina wynajęcia małego śmigłowca kosztuje około 500 euro. Chociaż ... w końcu pieniądze są po to, by nam służyły. Więc może śmigniemy helikopterem?

Sky Poland
Warszawa
tel. 665 21 21 21
www.skypoland.pl

Nieco innym statkiem powietrznym jest wiatrakowiec, który nie ma zdolności zawisu (nieruchomej pozycji w powietrzu względem ziemi). Dzięki prostszej konstrukcji jest lżejszy, tańszy i łatwiejszy w pilotażu. Loty wiatrakowcem są możliwe do wysokości ok. 1,5 kilometra nad poziomem morza.

  • Loty widokowe paralotnią

 Paralotnia czyli swobodny, Loty na paralotnisamodzielnie pompujący się spadochron w kształcie skrzydła, to widok już zupełnie oswojony. Uprawianie tego sportu jest też coraz tańsze, bowiem kurs kosztuje do 1 tys. złotych, a na sprzęt wystarczy przeznaczyć około 10 tys. (sprzed inflacji). Drożej wychodzi wersja z samodzielnym napędem (silnik plecakowy + zbiornik paliwa), ale na dobre rowery ludzie potrafią wydać więcej. A cóż może się równać z samodzielnym lotem, który daje poczucie wolności dostępnej tylko ptakom? Można wyżej, można niżej, od dołu ograniczają tylko drzewa i druty, a od góry rozrzedzone powietrze. No, pewne przepisy w powietrzu też obowiązują, nie jesteśmy tam tak do końca sami. Co prawda dobry kolarz może nas dogonić (typowe prędkości to 30-50 km/h), ale on nie pojedzie na przełaj, nie śmignie nad wodą. A my lecimy!

Zalatani
Borsk - lotnisko
tel. 731 25 26 25

Świat z lotu ptaka - loty tandemowe na paralotni. Jeśli przyglądasz się szybującym wysoko żurawiom i zastanawiasz się co widzą, co mogą czuć - to zapraszamy do nas na loty widokowe paralotnią w tandemie. Przeżyj to choć raz (uwaga - to wciąga :-)). Zalatani pokażą trzeci wymiar świata! Zobacz piękne Kaszuby (i nie tylko Kaszuby) z góry!

  • Loty widokowe samolotem ✈️

Lot widokowy samolotem nad Łebą tylko dla bardzo bogatych? A skąd - dzisiaj możesz spełnić  marzenia i polecieć jak ptak już od 150 zł!  Siedząc obok pilota zobaczysz jego pracę, a potem zauroczysz się widokiem Łeby i jej długiej plaży nad morzem. (1 lipiec -25 sierpnia - tel. 601 690 571). Po wakacjach zapraszamy do podziwiania Torunia i jego mostów nad Wisłą Więcej...

Loty widokowe nad morzem ŁEBA


Nie trzeba mieć własnej licencji pilota, aby przeżyć kilkanaście minut w powietrzu, pełnych niezwykłych wrażeń widokowych. Świat z lotu ptaka jest zaskakująco inny! Prędkości osiągane podczas takiego rekreacyjnego, turystycznego lotu są porównywalne do niektórych samochodowych osiągów z trasy Gdańsk-Warszawa (140-180 km/h), ale statystycznie dużo, dużo bezpieczniejsze.
Loty sezonowe (lipiec-sierpień) Jastarnia,

General Aviation
Warszawa
tel.+48 600 858 152
www.generalaviation.pl

Tunel aerodynamiczny Gdańsk Trójmiasto - MaxFly

Zapraszamy na pomorskie loty widokowe!
Balonem, paralotnią, samolotem, szybowcem, śmigłowcem ...

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner