Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe

Skoki spadochronowe - kiedyś domena odważnych, konsekwentnych i wytrwałych. Dzisiaj wystarczy być odważnym i konsekwentnym. No, jeszcze trzeba spełnić dosyć proste warunki: - waga poniżej 90 kg - wzrost powyżej 140 cm - wiek powyżej 12 lat - ok. 700 zł w porfelu Jeżeli nie uskarżasz się na poważne choroby serca czy układu oddechowego - to możesz skoczyć sobie z 4 tys. metrów ot tak po prostu... w tandemie z instruktorem.

Specjalny spadochron umożliwia bezpieczne lądowanie wam obu, a drugi zapasowy jest na wszelki wypadek gdybyście obaj za bardzo delektowali się wrażeniami z lotu. A jest czym. Najpierw ok. 50 sekund (to całkiem sporo) wolnego spadania, podczas którego możecie dogonić dobry samochód pędzący z prędkością ponad 190 km na godzinę. Potem tak ok. 6 minut bujania się w przestworzach. Dla instruktora to chleb powszedni, ale dla nowicjuszy frajda jest no .... brakuje słów i tyle. To warto, to trzeba przeżyć. Można zamówić też nagranie całej akcji by mieć potwierdzenie video na dowód trzymania fasonu. No to hop!

Skoki spadochronowe pomorskie

Tandemowe skoki spadochronowe - fot. Skydive-ClubSkyDive Club 3miasto - najstarsza na Pomorzu szkoła i strefa spadochronowa zaprasza na spotkanie z podniebną przygodą. Nasz Ośrodek Szkolenia Spadochronowego proponuje m.in:

  ● skoki spadochronowe w tandemie
  ● kursy i szkolenia spadochronowe
  ● imprezy integracyjne

Na  fantastyczną przygodę życia  zapraszamy osoby niepełnosprawne, młodzież od 15 roku życia  oraz osoby starsze. Tandemowe skoki spadochronowe wykonuje się z instruktorem  z wysokości minimum 3000 metrów  bez konieczności kursu  i wielodniowych przygotowań. Zazwyczaj skaczemy z ok. 4000 metrów, z wykorzystaniem samolotu Turbo Finist SMG92, co pozwala na ok. minutę sowbodnego spadania z prędkością ok. 200 km/godz.
W naszej ofercie są także skoki spadochronowe nad morzem, które zapewniają niezapomniane widoki na bezskres morza oraz szkolenia skoczków w kombinezonach wingsuits.

Sezon spadochronowy SkyDive Trójmiasto zasadniczo rozpoczyna w kwietniu, a kończy w październiku  (zależy to od warunków pogodowych i innych czynników). Skoki ze spadochronem są wykonywane najczęściej w weekendy.
Skoki mają miejsce w Strefie Baltic - Aeroklubu Elbląskiego.

Dla firm organizujemy imprezy integracyjne na lotniskach Polski gdzie skoki tandemowe  połączone mogą być z lotami szybowcowymi oraz lotami widokowymi samolotem.

SkyDive Club 3miasto
Mosty gm. Kosakowo, ul.Słoneczna 1/4
tel. +48 604 201 058

Tunel aerodynamiczny w Gdańsku!

Indoor skydiving Gdańsk Trójmiasto pomorskie0

Skoki spadochronowe nad morzem, w pomorskim!

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner