Abak Mactur - pokoje w Gdańsku ze śniadaniem

Abak Mactur - pokoje w Gdańsku ze śniadaniem

Gdańsk, ul. Beethovena 8, pomorskie
Miejscowość Gdańsk
Kontakt
+48 58 322 04 40
+48 797 188 114

Mactur oferuje wygodne pokoje w Gdańsku w dobrej cenie - nocleg ze śniadaniem lub noclegi z wyżywieniem w drugim obiekcie w pobliżu. Nasz minihotel, z racji Tanie noclegi z wyżywieniem Gdańskdogodnego położenia, w geometrycznym środku miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową dla turystów, biznesmenów, artystów oraz gości targowych. W promieniu 150 m od Mactura znajdują się m.in.: apteka, fryzjer, solarium, bank, sklepy, stacja paliw oraz parking strzeżony np. dla autobusu czy TIR-a. Dojazd autobusem do centrum trwa do 10 min. Do każdego pokoju przynależy miejsce parkingowe w obrębie naszej bezpiecznej, ogrodzonej i zamykanej na noc posesji.

Jednocześnie zapewniamy gościom ciszę i spokój – dzięki położeniu na uboczu ulicy oraz ogrodowi, doskonałemu na grilla, zabawę dzieci lub wypoczynek na leżaku.

Mactur Gdańsk pokoje ze śniadaniem

Oferujemy noclegi ze śniadaniem w komfortowych 1,2,3 osobowych pokojach wyposażonych w TV SAT, telefon oraz w większości w łazienkę. Istnieje możliwość negocjowania cen w zależności od sezonu, długości pobytu, wielkNoclegi Mactur Gdańsk - pokoje z łazienką, ze śniadaniemości grupy, stałej współpracy z hotelikiem Abak Mactur.

Zniżki na nocleg dla dziecka do lat 4 – 100%, 4-10 lat – 50%

■ Obiekt czynny jest 24 h
■ Akceptacja zwierząt - prosimy o wcześniejszy kontakt
■ Parking dla Gości w cenie noclegu

Cennik - na telefon     Więcej informacji o pokojach - na teefon

Prosimy powołać się na Odkryj Pomorze!

Współpracujemy z przewodnikami oraz firmami przewozowymi. W Abak Mactur służymy informacją turystyczną. W przypadku braku wolnych miejsc w naszym obiekcie Mactur zapewniamy pomoc w rezerwacji noclegów o podobnym standardzie.

Recepcja w Mactur  Gdańsk jest praktycznie czynna całą dobę. Goście mogą przyjechać o dowolnej porze i zawsze zostaną przyjęci, ponieważ gospodarze mieszkają na miejscu.  Nasza recepcja działa trochę jak punkt informacji turystycznej, w którym m.in:
• doradzimy co zwiedzić, jakie atrakcje zobaczyć
• umożliwimy np. coś wydrukować, skserować, wyprać
• pomożemy wymienić walutę na polską (nieduże kwoty)
Mówimy także po angielsku, rosyjsku i niemiecku.

Miła atmosfera, zadowolenie gości i profesjonalizm obsługi to nasza specjalność.

Abak Mactur zaprasza na dobry nocleg
w pokojach ze śniadaniem w Gdańsku!Pokoje ze śniadaniem Gdańsk

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner