U Zbója - Ośrodek Wczasów Zdrowotnych na Kaszubach

U Zbója - Ośrodek Wczasów Zdrowotnych na Kaszubach

Gołubie, ul. Wczasowa 29, pomorskie
Miejscowość Gołubie
Kontakt
+48 58 684 36 57

Ośrodek U Zbója - zaprasza na wczasy zdrowotne, wczasy odchudzające i turnusy rehabilitacyjne na Kaszubach!

Zapraszamy do Ośrodka U ZbójaNasz ośrodek został założony w 1984r. Jesteśmy pierwszym ośrodkiem w Polsce, który w 1994r. wprowadził dietę warzywno-owocową. Wczasy zdrowotne prowadzone są pod nadzorem medycznym dr Ewy Dąbrowskiej.

Oferujemy państwu niepowtarzalny wypoczynek połączony z poprawą zdrowia i regeneracją sił witalnych organizmu. Zmiana sposobu odżywiania jaką proponujemy w naszym ośrodku w formie diety warzywno-owocowej, pozwala odzyskać zdrowie i powrócić do życia zgodnego z prawami natury – uruchamiają się i usprawniają mechanizmy samoleczące.

U Zbója Gołubie wczasy zdrowotne z dietą

Dieta warzywno-owocowa jest odmianą postu, czyli czasowym powstrzOśrodek U Zbója jest ma odpowiednie warunkiymywaniem się od jedzenia . Główną jej cechą jest niedostateczne odżywianie zewnętrzne, co uruchamia zastępcze odżywianie wewnętrzne, zwane też drugim programem energetycznym, dzięki czemu organizm sam się leczy.

Dieta warzywno-owocowa jest wskazana dla osób zdrowych w celach profilaktycznych oraz dla osób cierpiących na takie choroby jak m.in. nadwaga lub otyłość, nadciśnienie, wysoki cholesterol, miażdżyca serca i naczyń, alergie skórne, pokarmowe, astma, choroba zwyrodnieniowa stawów, zaparcia i inne.

Zajęcia w OśrodkuWiemy że trudno jest zmienić pielęgnowane latami nieprawidłowe nawyki żywieniowe, które powodują wiele chorób i dolegliwości. Dlatego, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zapraszamy do naszego ośrodka. Pragniemy pomóc państwu postawić pierwsze kroki na drodze ku zdrowiu i witalności.

Ośrodek Wczasów Zdrowotnych „ U Zbója” znajduje się w Gołubiu (woj. Pomorskie), 60 km od Gdańska. Wieś usytuowana jest pomiędzy dwomaBasen ośrodka U Zbója malowniczymi Wnętrze pokojujeziorami: Patulskim i Dąbrowskim , w południowo-zachodniej części Zespołu Jezior Raduńskich, a cały jej obszar leży na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Jest to jeden z najpiękniejszych krajobrazowo terenów rekreacyjnych Pojezierza Kaszubskiego.
Dużą atrakcją jest ośrodek narciarski na Wieżycy ( wyciągi orczykowe) – czynny przez całą zimę ( 8 km od Gołubia ).

Atrakcje turystyczne w okolicy - są tutaj

Komnata solna Kaszuby U Zbója

Po zdrowie do Gołubia, do Zbója, na wczasy zdrowotne na Kaszubach

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner