Waldtour Gołubie - wczasy zdrowotne z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Waldtour Gołubie - wczasy zdrowotne z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Gołubie, ul. Porucznika Dambka 4, pomorskie
Miejscowość Gołubie
Kontakt
+48 603 245 557
+48 509 041 288

Ośrodek Waldtour Gołubie oferujący wczasy zdrowotne z dietą mieści się nad jeziorem Dąbrowskim, w samym centrum tzw. „Szwajcarii Kaszubskiej", na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, na wysokości około 200 metrów npm. Panuje tu charakterystyczny mikroklimat sprzyjający zdrowemu wypoczynkowi. Czysta woda, czyste powietrze - po prostu sama przyjemność.

UWAGA - Ośrodek przeszedł kompleksową, gruntowną przebudowę aby dostosować standard do panujących obecnie wymogów.

Waldtour Gołubie - wczasy zdrowotne z dietą

Waldtour Revita - dieta warzywno-owocowaWaldtour w Gołubiu, wiele lat temu rozpoczął działalność prozdrowotną. W naszej działalności przyświeca nam hasło „przywrócić zdrowie żywieniem”. Stąd nadzór medyczny sprawuje dr Ewa Dąbrowska (twórczyni diety warzywno-owocowej w Polsce) która ma dwa wykłady na temat żywienia oraz przyjmuje kuracjuszy na konsultacje.

Waldtour Revita zaprasza na Wczasy ZdrowotneWykwalifikowana kadra pracowników, na każdym kroku stara się zapewnić  naszym kuracjuszom najwyższy poziom obsługi oraz pomoc w każdej sytuacji. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą pokonać dolegliwości związane z chorobami życia codziennego jak i poważniejsze problemy zdrowotne, zmęczenie czy brak energii, uporać się z doskwierającą nadwagą (która jest często konsekwencją pewnych chorób lub odwrotnie) lub po prostu uciec choć na trochę od zgiełku i gwaru wielkich miast.

ZAPRASZAMY NA WCZASY I TURNUSY ZDROWOTNE:

- usprawniająco-rekreacyjne
- rekreacyjno-sportowe
- rozwijające zainteresowania
- przywracające zdrowie lub zdrowotne (oczyszczająco-odchudzające)

GRUPY OSÓB WG DYSFUNKCJI LUB SCHORZENIA:

Waldtour Revita profesjonalne zabiegi- z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich,
- ze schorzeniami układu krążenia,
- z alergiami pokarmowymi
- z chorobami dermatologicznymi, neurologicznymi, układu oddechowego oraz wszelkimi chorobami układu pokarmowego

Do Waldtour Revita zapraszamy wszystkie osoby, które chcą pokonać dolegliwości, choroby, zmęczenie, brak energii, uzyskać oczyszczenie oraz odmłodzenie organizmu oraz poprawić ogólną sprawność fizyczną i zdrowie. Kuracjusze podczas pierwszej wizyty lekarskiej, 
przydzielani są do odpowiednich grup ćwiczeniowych, tworzonych w zależności od stanu zdrowia, ewentualnych schorzeń bądź upośledzeń układu ruchowego, ogólnej sprawności fizycznej oraz zaawansowania wieku.

W naszym ośrodku w Gołubiu, doświadczona kadra specjalistów, dba o odpowiednie zestawy ćwiczeń i zajęć ruchowych, dobrane indywidualnie dla kuracjuszy. Do dyspozycji naszych Gości zapewniamy m.in:

- salę ćwiczeń
- siłownię
Waldtour Revita - profesjonalny sprzęt- boisko, stół do tenisa
- saunę
- świetnie wyposażone i prowadzone gabinety masażu
- gabinety kosmetyczne
- biblioteczkę
- wypożyczalnię rowerów górskich i kijków Nordic Walking
- wypożyczalnię sprzętu wodnego
- strzeżone kąpielisko (czysta woda, duzo ryb)
- zajęcia w pięknych, leśnych okolicach

Cennik turnusów i noclegów (pawilon, domki) -  dostępny na telefon (prosimy powołać się na Odkryj Pomorze)

Podczas pobytu odbywają się u nas różnego rodzaju wieczorki muzyczne, taneczne, koncerty, spotkania tematyczne oraz wykłady. Wieczorki muzyczno-taneczne oraz koncerty pozwalają naszym kuracjuszom lepiej się poznać, może nawiązać nowe znajomości oraz dostarczają niezapomnianych wrażeń artystycznych. Różne spotkania tematyczne czy prezentacje, mają na celu zapoznać Państwa z nowymi, wcześniej nie znanymi urządzeniami oraz metodami przygotowywania zdrowych potraw. Wykłady dr Ewy Dąbrowskiej oraz Specjalisty ds. Żywienia mgr Jolanty Łuczkowskiej, pomogą zrozumieć nasz organizm, wyeliminować błędy w żywieniu, które każdy z nas na co dzień popełnia oraz wprowadzić zmiany do życia codziennego, które poprawią jego jakość i komfort, no i oczywiście nasze cenne zdrowie.

Nazwa ośrodka WALDTOUR w dosłownym tłumaczeniu oznacza wycieczkę po lesie.

Wczasy zdrowotne na Kaszubach (oferty) - są tutaj

Opis kaszubskiej miejscowości letniskowej Gołubie - jest tutaj

Waldtour Gołubie - zaprasza na wczasy zdrowotne na Kaszubach

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner