Willa Tradycja - noclegi, restauracja, slow food, catering

Willa Tradycja - noclegi, restauracja, slow food, catering

Sulęczyno, Węsiory, ul. Kwiatowa 9, pomorskie
Miejscowość Węsiory
Kontakt
+48 501 258 831
+48 504 056 282

Gościnna Willa Tradycja zaprasza i oferuje: noclegi z wyżywieniem, bar, kawiarnię, tradycyjnie wędzone wędliny oraz ryby, tradycyjny chleb z pieca i przejażdżki bryczką, imprezy okolicznościowe, obsługę imprez od strony gastronomicznej, catering oraz pamiątki regionalne.

Willa Tradycja Węsiory - piec chlebowyNasza działalność to nie tylko firma prowadzona od lat przez rodzinę Kamińskich, ale także swoisty sposób na życie. Bliżej natury, bliżej historii, bliżej tradycji, a przede wszystkim bliżej tego co smaczne i zdrowe. Szanujemy i kultywujemy praktyki przekazywane z pokolenia na pokolenie, wędząc swojskie wędliny oraz ryby, piekąc chleb czy prosiaka w ceglanym piecu, przyrządzając go po staropolsku.
A to wszystko bez konserwantów i chemikaliów czyli zdrowo, ekologicznie i smacznie.

Polecamy nasze progi dla wszystkich, którzy preferują domowy smak potraw. Kto do nas zawita zostaje przyjacielem domu. Nasze motto brzmi: "Gość w dom, Bóg w dom". Zapraszamy, odwiedź nas już dziś, zasmakuj naszej kuchni, wypocznij na świeżym powietrzu, zapomnij o pracy - choć na chwilę znajdź czas dla siebie i rodziny.

Willa Tradycja - noclegi Węsiory

Dla naszych Gości Willi Tradycja przygotowaliśmy noclegi dla 16 osób w pięciu pokojach gościnnych. Pokoje są dwuosobowe z ewentualną dostawką. Nowe, ładnie urządzone, wyposażone w telewizor, dostęp do internetu oraz łazienkę. Więcej informacji o meblach, widoku z okna, ceny wynajmu oraz zdjęć każdego z nich - po kliknięciu w nazwę:Willa Tradycja noclegi Węsiory

 ■ Pokój ecru
 ■ Pokój jagodowy
 ■ Pokój orzechowy
 ■ Pokój piaskowy
 ■ Pokój zielony

Zapraszamy klientów indywidualnych oraz firmy. Zapewniamy domową kuchnię: pyszne śniadania, obiady i kolacje. Smakosze znajdą u nas:
- szeroki wybór dań wegetariańskich oraz dania na parze.
- domowe, własnego wyrobu dżemy niskosłodzone z kaszubskich truskawek oraz jagód z naszych kaszubskich lasów.
- pieczone za zamówienie ciasta i torty - wszystko z najlepszych, wysokiej jakości produktów.
- pieczone prosię nadziewane kaszą gryczaną z podrobami.

Zapraszamy do naszego sklepiku SLOW FOOD - tutaj

Restauracja pizzeria Węsiory

Zgłodniałych i spragnionych, poszukujących restauracji lub pizzerii w Węsiorach zapraszamy do nas! Na miejsu oferujemy m.n bardzo dobre piwo z Browaru Kościerzyna.
Organizujemy także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak chrzciny, komunie, małe wesela, urodziny, jubileusze oraz firmowe imprezy integracyjne. Zapewniamy catering także u klienta.
Willa Tradycja zaprasza do Węsior - kuligi na Kaszubach
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie, warto nas odwiedzać w Węsiorach o każdej porze roku. Wiosną na majówki, latem na urlop, jesienią na długie spacery w pięknej, kolorowej aurze a zimą na kuligi i zabawy na śniegu; na ciepłe rodzinne święta czy szampańskiego sylwestra. To w Węsiorach znajdują się słynne kamienne kręgi i organizowana jest rokrocznie popularna Biesiada Gocka.

Nasz pensjonat to idealne miejsce by zregenerować swoje siły do dalszego zmagania się z codziennością. Jeśli raz nas odwiedzisz na pewno jeszcze do nas wrócisz.

Aktualności na Facebook - są tutaj

Willa Tradycja w pięknych i tajemniczych Węsiorach - zaprasza!
Restauracja, noclegi, slow food - stawiamy na jakość, na zdrowie i zadowolenie naszych Gości!

Na wakacje na Kaszubach - zaprasza Willa Tradycja

Galeria
Udostępnij
Nasi partnerzy
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner
OP Partner