Agroturystyka Aleksander Mnichowicz - tanie noclegi w Borach Tucholskich - domki letniskowe

  • miejscowość : Osiek
  • ulica : Okarpiec 3
  • telefon : 58 582 93 11
  • cena za 2 os. od : 60 zł
  • ilość miejsc : 7
  • całoroczny : sezonowy
 
iconicon
iconicon
iconiconicon
A A

Serdecznie zapraszamy w piękne Bory Tucholskie, do małego, cichego Okarpca, gdzie znajduje się nasza agroturystyka Aleksander Mnichowicz oferująca tanie noclegi w domkach.

Agroturystyka Aleksander Mnichowicz - tanie noclegi Bory TucholskieNa rozległej, ogrodzonej posesji znajduje się wiejska chata kryta trzciną oraz 2 murowane domki letniskowe dla 3 osób (domek Jaś) i 4 osób (domek Małgosia). Domki sa całkowicie wyposażone, mają łazienkę z kabiną prysznicową, a jeden z nich kominek. W kuchniach znajduje się lodówka, kuchenka i naczynia.

Goście maja do dyspozycji duży ogród, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, boisko do koszykowki, piłkarzyki, miejsce na ognisko, grilla i dużo przestrzeni...

Dysponujemy także dwiema łodziami wiosłowymi zwodowanymi na pobliskim jeziorze oddalonym o ok. 150 metrów od agroturystyki. Wędkarze mogą u nas uwędzić złowione ryby (sprzedajemy pozwolenia wędkarskie), a grzybiarze ususzyć zebrane grzyby. Kąpielisko jest oddalone o ok. 1500 metrów.

Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt zwierząt domowych.

Okarpiec jest prawdziwą ostoją ciszy i spokoju z dala od głównych dróg, w środku lasu pełnego dzikiej zwierzyny. W pobliżu można podglądać dzikie ptactwo i bobry, zbierać jagody i grzyby i cieszyć się wspaniałą przyrodą


Tanie noclegi w Borach Tucholskich -
agroturystyka Aleksander Mnichowicz - domki letniskowe