Skoki spadochronowe indywidualne, z instruktorem, tandemowe. Kursy spodochronowe

  • miejscowość : Trójmiasto, Kaszuby, pomorskie
A A

Skoki spadochronowe - kiedyś domena odważnych, konsekwentnych i wytrwałych. Dzisiaj wystarczy być odważnym i konsekwentnym. No, jeszcze trzeba spełnić dosyć proste warunki: - waga poniżej 90 kg - wzrost powyżej 140 cm - wiek powyżej 12 lat - ok. 500 zł w porfelu Jeżeli nie uskarżasz się na poważne choroby serca czy układu oddechowego - to możesz skoczyć sobie z 4 tys. metrów ot tak po prostu... w tandemie z instruktorem.


Specjalny spadochron umożliwia bezpieczne lądowanie wam obu, a drugi zapasowy jest na wszelki wypadek gdybyście obaj za bardzo delektowali się wrażeniami z lotu. A jest czym. Najpierw ok. 50 sekund (to całkiem sporo) wolnego spadania, podczas którego możecie dogonić dobry samochód pędzący z prędkością ponad 190 km na godzinę. Potem tak ok. 6 minut bujania się w przestworzach. Dla instruktora to chleb powszedni, ale dla nowicjuszy frajda jest no .... brakuje słów i tyle. To warto, to trzeba przeżyć. Można zamówić też nagranie całej akcji by mieć dowód video na temat trzymania fasonu. No to hop!


Tandemowe skoki spadochronowe - fot. Skydive-ClubZapraszamy na przygodę z Ośrodkiem Szkolenia Spadochronowego SkyDive-Club 3miasto, który proponuje:

-tandemowe skoki spadochronowe
-szkolenia spadochronowe
-imprezy integracyjne

Na  fantastyczną przygodę życia  zapraszamy osoby niepełnosprawne, młodzież od  15 roku życia  oraz osoby starsze. Skoki tandemowe   z wykonuje się z instruktorem  z min 3000m  bez konieczności kursu  i wielodniowych przygotowań.

Kursy  spadochronowe  organizujemy  w dowolnym miejscu na terenie Pomorza. Czaz szkolenia teoretycznego - 8 godzin.

Dla firm organizujemy imprezy integracyjne na lotniskach Polski  gdzie skoki tandemowe  połączone mogą być z lotami szybowcowymi oraz lotami widokowymi samolotem.

Kontakt: info@skydive-club.com        tel. +48 604 201 058

www.skydive-club.com        


Skoki spadochronowe ze SkyDive-Club 3 miasto!