Open'er Festival 🎶2024

  • termin : 03 Lipca 2024 - 06 Lipca 2024
  • miasto : Gdynia
  • ulica : Kosakowo koło Gdyni
  • miejsce : lotnisko Gdynia - Kosakowo
  • www : http://www.opener.pl
logo
A A

Najgłośniejsza, największa impreza muzyczna 🎶 w Polsce i jedna z największych w Europie. Festiwal, który przyciąga do Gdyni prawdziwe gwiazdy światowej muzyki i dziesiątki tysięcy fanów. W zeszłym roku teren lotniska Gdynia Kosakowo odwiedziło ponad 150 tysięcy gości!


Termin Open'era 2024 to 3 - 6 lipca 2024 r.


UWAGA - dostępne już bilety z puli Early Bird - są do zakupienia do 9 października lub do wyczerpania limitu.


Festiwal jest doceniany również za granicą. Pierwsza edycja Open're w 2002 roku była 1-dniową imprezą. Już po 8 latach, podczas uroczystej ceremonOPENER Festival Gdynia - fot. M. Murawskiii rozdania nagród European Festival Awards w Groningen już w 2010 r. Open'er Festival wygrał nagrodę w kategorii Najlepszy Duży Festiwal (Best Major Festival). To plus wyjątkowa atmosfera wydarzenia sprawiają, że zagraniczni artyści oraz ich agenci od lat podchodzą z zainteresowaniem do zaproszeń od Organizatorów.


  OPEN'ER FESTIVAL 2024 - 🎸 artyści 🎤 - wkrótce


 


UWAGA - publiczność festiwalowa mogła w zeszłym roku korzystać ze specjalnych karnetów, które ułatwiały i obniżajy koszty dojazdu w obrębie Trójmiasta i tzw. Małego Trójmiasta (Wejherowo, Reda, Rumia). Zapraszamy na lotnisko Gdynia Kosakowo!


Aby wejśc na teren Festiwalu należy mieć bilet wstępu (50% zniżki dla osób 3-12 lat). W wieku do 3 lat można dostać się na imprezę bezpłatnie.


Więcej szczegółów na temat wykonawców, PROGRAM oraz LINE-UP OPEN'ERA 2024 - jest tutaj (www.opener.pl)


Bilety na Openera do nabycia - są tutaj (ebilet.pl)

Z historii Open'era
Impreza po raz pierwszy zaistniała w Warszawie w 2002 roku pod nazwą Open Air Festival.
II edycja, po rozszerzeniu współpracy ze strategicznym partnerem, została przeniesiona w 2003 roku na Skwer Kościuszki w Gdyni i odbyła się pod nazwą "Heineken Open'er". Otwieracz - w tłumaczeniu na język polski - tak zyskał na popularności, że po 11 latach stał się samodzielną marką firmującą imprezę.
Żywiołowa, coraz większa publiczność przyciągała z roku na rok coraz większą ilość wykonawców (i w drugą stronę). Wszyscy przestali się mieścić w dotychczasowym miejscu występów.
W 2006 roku Festiwał został przeniesiony na teren lotniska Gdynia Kosakowo /Babie Doły.


Open'er Festival Gdynia 2024- zapraszamy do Trójmiasta!