Koncert dla Mieszkańców

  • termin : 10 Września 2023
  • godzina : 18.00
  • miasto : Sopot
  • ulica : Moniuszki 12
  • miejsce : Opera Leśna
  • bilety : 30 - 120 zł
  • www : https://bart.sopot.pl
logo
A A

Sopockie Koncerty dla Mieszkańców to od kilku sezonów stała propozycja muzyczna dedykowana Sopocianom w podziękowaniu za udany sezon letni. Inicjatywa Prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego z udziałem Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot od lat niezmiernie cieszy się popularnością, umożliwiając kilkutysięcznej publiczności spotkanie z interesującymi artystami i popularnym repertuarem.


Koncert dla Mieszkańców „Muzyczne pocztówki z Sopotu" to wydarzenie muzyczne wpisujące się w obchody 200 lat Kurortu Sopot.
Koncert będzie połączeniem historii i tradycji Sopotu z jego współczesną energią.


W niedzielę, 10 września o godzinie 18.00 wysłuchamy niezwykłych aranżacji znanych i cenionych szlagierów. Przed nami podróż poprzez utwory polskiej muzyki rozrywkowej. Usłyszymy m.in. „Sopockie Bolero", „Parostatek", „Już nie ma dzikich plaż" oraz utwory kojarzone z sopockim kurortem.


Na scenie swoimi głosami zaczarują nas artyści reprezentujący różne pokolenia: Halina Frąckowiak, Krystyna Prońko, Marek Piekarczyk, Magdalena Kumorek, Anna Rusowicz i Jan Emil Młynarski. Towarzyszyć im będzie Polska Filharmonia Kameralna Sopot i Rebel Babel Ensemble pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego i Szymona Morusa, w aranżacjach Pawła Hulisza.


Organizatorzy przygotowali specjalną, ograniczoną pulę biletów dla Sopocian, które można nabyć na Kartę Sopocką w sektorach: A, B, C, D, G, H w cenie 40 zł oraz w sektorach F i I w cenie 30 zł. Karta Sopocka upoważnia do zakupu 2 biletów w cenie promocyjnej. Przed wejściem na koncert nastąpi weryfikacja Kart Sopockich. Bilety na Koncert dla Mieszkańców „Muzyczne Pocztówki z Sopotu" można nabyć elektronicznie na stronie www.operalesna.pl oraz stacjonarnie w kasie Opery Leśnej i Sopockiej Organizacji Turystycznej.


KUP BILET