Restaurant Week Trójmiasto 2023

logo
A A

Restaurant Week to największe i najpopularniejsze wydarzenie kulinarne w Polsce. To festiwalowe zrzeszenie najlepszych autorskich restauracji. Odbywa się w 100% w duchu #SzanujJedzenie i zero-waste. Dzięki inteligentnemu systemowi wcześniejszych rezerwacji z wyborem menu w czasie Festiwalu nie marnuje się ani trochę żywności.
Najlepsi Chefowie Kuchni przygotowują popisowe festiwalowe trzydaniowe doświadczenie.


Odkrywaj setki restauracji dzięki wygodnym i szybkim rezerwacjom online. Przeżywaj piękne chwile przy stole ze znajomymi i Bliskimi!


Restaurant Week Trójmiasto 2023


Po dwóch ostatnich rekordowych edycjach - Visa Restaurant Week (Festiwal popisowych menu w najlepszych restauracjach) powraca pod hasłem #FoodSoundsGood! Od 22 marca trzy koncertowe kompozycje i głośny cocktail dostępne będą w festiwalowej cenie 69 zł (-15zł z Visa) w prawie 400 najlepszych restauracjach w Polsce.


Wejdź w rytm Festiwalu już teraz i rezerwuj dźwiękowe doświadczenia smakowe na stronie https://restaurantweek.pl/. Na Gości czeka popisowe menu w wersji mięsnej oraz wegetariańskiej i wegańskiej składające się z przystawki, dania głównego i deseru, które będzie dostępne w specjalnej festiwalowej cenie 69zł (-15zł z Visa). Co więcej - znów dzięki usłudze Klarna będzie można zapłacić za rezerwację po 30 dniach - dzięki temu Goście będą mogli odkryć więcej restauracji podczas jednego Festiwalu.


ZAREZERWUJ STOLIK W TRÓJMIEŚCIE
Bilet normalny - 69 zł


Wypróbuj Restaurant Week 2023 w Trójmieście!