Gdynia - Galeon Dragon - przez cały rok!

  • miejscowość : Gdynia
  • ulica : Skwer Kościuszki - nabrzeże
  • telefon : 601 652 195
  • telefon 2 : 507 969 183
A A

Galeon w Gdyni!


Stylowe wnętrza DragonaWspaniały statek z 500 letnią już historią, Dzisiaj oczywiście bez złota Inków i huku dziesiątek armat, ale za to z bardzo uprzejmą obsługą i eleganckim zapleczem gastronomicznym. Stylizowany statek, Galeon "Dragon" został bowiem tak zbudowany by zachowując wizualny romantyzm dawnych okrętów, dbał jednocześnie o wygodę i standardy współczesnych turystów.

Galeon Dragon - Muzyczne Podboje Portów ŚwiataDlatego przez cały rok, w komfortowych warunkach, Goście mogą podziwiać morskie krajobrazy (przy dobrej pogodzie) oraz korzystać ze stylowego baru - niezależnie od pogody. Dodatkowo, organizowane są zabawy taneczne tzw. Muzyczne Podboje Portów Świata.
 
Przy pysznych przekąskach i wyszukanych napojach - czas płynie Gwiazdy na Galeonie Dragonprzyjemnie i relaksująco! Grono znajomych, przyjaciół lub partnerów biznesowych z pewnością doceni naszych barmanów, kuchnię i unikalny klimat stylowych wnętrz. Otrzymane tytuły (Gastronom Pomorza 2005, puchar za aranżację wnętrz 2006 ) - jak szlachectwo - zobowiązują!

Na życzenie czarterujemy cały statek, płyniemy w umówiony rejs po Zatoce Gdańskiej lub dalej, do innych portów polskich i... serwujemy specjalne niespodzianki. Szczegóły są owiane tajemnicą i podlegają negocjacjom...


Galeon Dragon Gdynia


Miejsce cumowania - Gdynia, Skwer Kościuszki - patrz mapa satelitarna poniżej


Rozkład rejsów wycieczkowych, ceny biletów, rezerwacja, czartery:
tel.: +48 507 969 183
tel.: +48 785 989 183
info@dragon-dragon.com.pl
www.galeony.pl