Aquapark Ustka - Uzdrowisko Ustka - Hotel Grand Lubicz *****

A A

Aquapark Ustka Park Wodny Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka


Aquapark Ustka Park Wodny Hotel Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka Atrakcje - basen sportowy basen rekreacyjny solankowy kąpiele solankowe jodowo-bromowe borowinowe
brodzik dla dzieci zjeżdżalnia sauna sucha infrared łaźnia parowa błotna ziołowa sztuczna rzeka leżanki wodno-powietrzne gejzery jacuzzi


aquapark ustka, park wodny ustka, basen ustka, aquapark lubicz


 


Aquapark w Ustce - jest do Państwa dyspozycji! Otwarty w 2014 Hotel Grand Lubicz ***** - Aquapark nad morzem - Grand Lubicznajwiększy i najlepiej wyposażony na Pomorzu luksusowy kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy. Szereg usług i atrakcji na najwyższym poziomie, min. aquapark, centrum Medyczno-Rehabilitacyjne oraz Centrum Rozrywki zapewnia komfort, zdrowie i przyjemność z pobytu w Ustce.
Grand Lubicz, położony zaledwie 200 metrów od plaży przy sosnowym lesie, posiada ponad 27 000 m2 powierzchni użytkowej. Aquapark w Ustce pozwala korzystać z wodnych przyjemności przez cały rok!


GRAND LUBICZ FESTIWAL ŚWIATŁA 2023 - jest tutaj


Aquapark Ustka


Aquapark Ustka Hotel SPA Grand LubiczStrefa Wellness & Spa Hotelu Grand Lubicz obejmuje m.in prawie 30 gabinetów ((m.in SPA, internistyczny, dietetyki, neurologiczny, kardiologiczny, dermatologiczny, rehabilitacji specjalistycznej, kosmetyczny, usług pielęgnacyjnych, relaksacyjnych czy fryzjerskich). Wszystkie gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. W centrum Spa Grand Lubicz znajdować się będzie również pokój relaksu oraz grotę solną z wewnętrznymi tężniami solankowymi o powierzchni 120 m2. Solanka pochodzi z odwiertu sięgającego 800 metrów głębokości.Hotel oferuje także:

basen sportowy: 4-tory, wym. 25m x 10m, głęb. 140-180 cm
basen rekreacyjny o pow. 474 m2 (zjeżdżalnia, sztuczna rzeka, podwodne leżanki wodno-powietrzne)
basen rekreacyjny solankowy, połączony z basenem zewnętrznym - łącznie 364 m2
wanny 12 osobowe z wodą solankową, jodowo-bromową i boroAquapark Hotel Grand Lubicz Ustkawinową.
brodzik dla dzieci z atrakcjami wodnymi
natryski doznań, podgrzewane leżaki
grotę śnieżną

saunę suchą oraz infrared
łaźnię parową, błotną oraz ziołową, kubły z zimną wodą

Specjalnie dobrane duże zasolenie wody w basenie solankowym pozwala swobodnie unosić się na jej powierzchni i słuchać w tym czasie podwodnej muzyki. Nie trzeba zatem umieć pływać aby korzystać z takiej przyjemności. Kąpiel w solance ma szereg zalet:
wpływa korzystnie na skórę, Basen solankowy Grand Lubicz Ustka
wspiera system odpornościowy, układ oddechowy,
pomaga w leczeniu schorzeń reumatoidalnych
wspiera leczenie urazów ortopedycznych


Kolejnymi atrakcjami oprócz aquaparku są: kręgielnia, klub bilardowy, sale fitness, wypożyczalnia rowerów, korty do tenisa i squasha, boiska do kosza, siatkówki i badmintona oraz symulator do gry w golfa.


Podniebienie Gości dozna przyjemności w restauracji Chapeau Bas (wyróżnionej w prestiżowym konkursie Wine & Food Noble Night), w której można zamówić wyjątkowe menu degustacyjne. Kuchnia Grand Lubicza jest doceniana przez znaną restauratorkę Magdę Gessler.
Drugim lokalem wartym odwiedzin jest elegancka kawiarnia na ostatnim piętrze Hotelu, z obrotową antresolą i widokiem na morze.


Więcej informacji o Hotelu Grand Lubicz - jest tutaj
Aktualności na profilu FB - są tutaj
Pakiety pobytowe - są tutaj
Cennik
noclegów - jest tutaj          Cennik w strefie aquaparku - jest tutaj


Aquapark w Ustce - Grand Lubicz zaprasza!Aquapark w Ustce jest świetnym, niezależnym od pogody, uzupełnieniem uzdrowiskowych walorów tych okolic. Unoszący się w powietrzu aerozol - mieszanka morskiego jodu, soli magnezu i wapnia oraz olejków sosnowych - bardzo dobrze wpływa na drogi oddechowe oraz krążenie. Pobyt nad morzem daje w efekcie nie tylko odprężenie organizmu, ale również i jego wzmocnienie. A ciepła woda w parku wodnym o każdej porze roku jest tak przyjemna...


The Sun by Lubicz - jest tutaj
Atrakcje turystyczne Ustki - są tutaj


Aquapark Ustka - Hotel Grand Lubicz *****
 zaprasza do parku wodnego cały rok!