Sopot - stylizowany statek Pirat - rejsy po Zatoce Gdańskiej

  • miejscowość : Sopot
  • ulica : Powstańców Warszawy - Skwer Kuracyjny - molo sopockie
  • telefon : 724 24 24 81
A A

Statek Pirat SopotStylizowany statek wycieczkowy "Pirat"  od lat cieszy zarówno turystów jak i mieszkańców Trójmiasta. Jego rejsy wycieczkowe pozwalają podziwiać z morza panoramę Sopotu i Zatoki Gdańskiej.
Na swój pokład zaprasza codziennie od rana do późnego wieczora, od połowy maja do połowy pażdziernika.

Degustacja pięknych krajobrazów - w połączeniu z możliwością skosztowania polskiego i śródziemnomorskiego menu wykwintnej Statek Pirat - bankiet na morzurestauracji pokładowej - to wyśmienita mieszanka. Tym bardziej, że ceny są rozsądne: ok. 10 zł za zupę dnia i dwadzieścia kilka zł za danie główne. Klimat wakacyjnej podróży zapewnia także kawiarnia kusząca aromatem kawy i smakiem pysznych deserów. Spragnionych zapraszamy do drink baru.

Statek Pirat łączy tradycyjną oprawę z nowoczesnym wyposażeniem, pozwalającym na komfortową organizację imprez - przy pełnym, certyfikowanym bezpieczeństwie. Jego walory doceniło już wiele renomowanych firm oraz instytucji.


Pirat Sopot


Statek piracki może zabrać na swój pokład do 188 pasażerów. W swoRejsy wycieczkowe z Sopotu - Statek Piratjej ofercie ma 40 minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej (z Sopotu) oraz czartery (także z Gdyni lub Gdańska). Dużym zainteresowaniem cieszą się również nocne wyprawy połączone z bankietami lub imprezami tematycznymi. Romantyczny zachód słońca - widziany z pokładu galeonu - jest wspaniałym, niezapomnianym doznaniem. Statek Pirat może być sobrym pomysłem na spędzenie romatycznych chwil we dwoje...


Ciekawą atrakcją dla wszystkich melomanów są organizowane na pokładzie Pirata cykliczne spotkania z muzyką szantową na żywo. Informacje na ich temat znajdą Państwo pod telefonem.


Więcej o piratach oraz ich historii - jest tutaj


Statek Pirat
zaprasza na spotkanie z przygodą
w Sopocie!


Miejsce cumowania: główka molo spacerowego w Sopocie (trzeba wykupić bilet wejścia na molo)
Cennik - na telefon.                    Tel. 724 24 24 81