Statek Pirat - czartery, rejsy wycieczkowe z Sopotu - po Zatoce Gdańskiej i Bałtyku

  • miasto : Sopot
  • ulica : ul. Powstańców Warszawy - Skwer Kuracyjny - molo w Sopocie
A A

Statek Pirat SopotStylizowany statek wycieczkowy "Pirat" zaprasza na swój pokład codziennie od rana do późnego wieczora, od połowy maja do połowy pażdziernika.  Rejsy czarterowe, bankiety, imprezy okolicznościowe na statku - to niezapomniane wrażenia dla grup, wycieczek oraz pracowników firm

Degustacja pięknych krajobrazów - w połączeniu z możliwością skosztowania polskiego i śróStatek Pirat - bankiet na morzudziemnomorskiego menu wykwintnej restauracji pokładowej - są wyśmienitą mieszanką. Klimat wakacyjnej podróży zapewnia także kawiarnia kusząca aromatem kawy i smakiem pysznych deserów. Spragnionych zapraszamy do drink baru.

Pirat łączy tradycyjną oprawę z nowoczesnym wyposażeniem, pozwalającym na komfortową organizację imprez - przy pełnym, certyfikowanym bezpieczeństwie. Jego walory doceniło już wiele renomowanych firm oraz instytucji.

Rejsy wycieczkowe z SopotuStatek może zabrać na swój pokład do 188 pasażerów. W swojej ofercie ma 40 minutowe rejsy wycieczkowe po Zatoce Gdańskiej (z Sopotu) oraz czartery (także z Gdyni lub Gdańska). Dużym zainteresowaniem cieszą się nocne wyprawy połączone z bankietami lub imprezami tematycznymi. Romantyczny zachód słońca jest również wspaniałym, niezapomnianym doznaniem...


oryginalną atrakcją dla wszystkich melomanów są organizowane na pokładzie Pirata cykliczne spotkania z muzyką szantową na żywo. Więcej informacji na telefon.


Zapraszamy na spotkanie z Piratem i przygodą!


Miejsce cumowania: główka molo w Sopocie (patrz - mapa poniżej)

Więcej informacji
(ceny biletów, aktualności, oferty) - na telefon


Tel. kontaktowy: 724 24 24 81


Rejsy wycieczkowe z Sopotu - statkiem Pirat!