Hotel Walewscy - Dworek, restauracja, sala bankietowa na wesela i przyjęcia do 140 osób

A A

Dworek Pani Walewska i Hotel Walewscy - to wyjątkowe miejsce w Gdańsku, w którym staropolska gościnność z Hotel Restauracja Walewscy Gdańsknależytą starannością jest pielęgnowana przez gospodarzy. Lokalizacja i świetne wyposażenie Dworku oraz sali bankietowej w Hotelu sprzyja organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznosciowych. Przyjęcia firmowe, wesela, bankiety, urodziny, komunie, stypy i bale karnawałowe - organizatorzy tych imprez mają tutaj bardzo dobre warunki i pełna wygodę. Dworek, choć powstał w roku 2004, już mocno sobie zaskarbił uczucia gości, którzy go odwiedzili. Każdy gość, czy to podróżny, krewny albo turysta, w dworku naszym tak samo dobrze wypoczywa.


Pani Walewska Gdańsk


Jest to zaciszne miejsce, które pozwala na spokojny i miły wypoczynek, jednocześnie stanowi doskonałą baze noclegową dla turystów i spotkań biznesmenów. Dobry dojazd z Trójmiasta i lotniska umożliwia szybkie i łatwe dotarcie do celu podróży. Jest to również dobry puDworek Restauracja Pani Walewska Gdańsknkt wyjazdowy na Szwajcarię Kaszubską, co z pewnością docenią sobie osoby, które lubią wypoczywać na Pomorzu odwiedzając różne miejsca naszych wspaniałych okolic. Mieścimy się w odległości 1 km od obwodnicy trójmiejskiej przy trasie Gdańsk - Kartuzy.

Nasze unikalne położenie docenia wielu gości. Tylko od nas najszybciej można dotrzeć do takich miast jak Gdańsk, Sopot czy Gdynia bez narażenia się na uciążliwe pokonywanie coraz bardziej zatłoczonych dróg miejskich. Nasze komfortowe pokoje są wyposażone w łazienki, TV SAT oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Do dyspozycji jest również parking strzeżony.


Te komfortowe warunki doceniają organizujący zabawy towarzyskie i rodzinne, wesela, stypy, zamknięte imprezy firmowe, komunijne, urodzinowe, bale karnawałowe czy przebierańców.


Sala bankietowa Gdańsk


Dysponujemy świetnie przystosowaną do zabawy w szerokim gronie salą bankietową (do 140 osób), posiadającą wszelkie niezbędne zaplecze i doskonałe nagłośnienie. Nowoczesny układ świateł pozwala na wygodną konfigurację oświeSala bankietowa Gdańsk weselatlenia zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Bardzo wydajna klimatyzacja gwarantuje, że najgorętszym miejscem na sali bankietowej jest parkiet. W kompleksie Hotelu Walewscy oraz Dworku Pani Walewskia posiadamy wszystko, co niezbędne dla zorganizowania dobrej zabawy. Jedyne co trzeba ze sobą zabrać to grono sprawdzonych przyjaciół i znajomych.


Dzieci do 4 lat nie płacą za pobyt. W zależności od długości pobytu możliwość negocjacji cen!


✔️ Oferta noclegów 🏨 w Dworku i Hotelu Walewscy - jest tutaj
✔️ Oferta imprez okolicznościowych (wesela 💑 , chrzciny, komunie itp.)  jest tutaj

Naszym atutem jest również elegancka Restauracja Walewscy - wcześniej Restauracja Pani Walewska - która kontynuuje dobre tradycje poprzedniczki.


Restauracja Walewscy GdańskZapraszamy na skosztowanie wspaniałej kuchni francuskiej oraz staropolskiej. Wyśmienite mięsiwa, dziczyzny oraz ryby przyrządzane są w najbardziej oryginalny sposób z utrzymaniem najwyższego kunsztu tak, aby zachwycić nawet najbardziej wyszukane podniebienia smakoszy. Historia naszej kuchni sięga wspaniałych czasów, w których rodzili się najwspanialsi mistrzowie kuchni. Paryskie dwory zawsze słynęły ze wspaniałych dań i wybrednych gustów. Państwo także mogą na chwilę przenieść się w tamte czasy i zapragnąć tego, co najwspanialsze i najznakomitsze.

Duży wybór win z bardzo dobrze zaopatrzonej piwniczki, będącej kolekcjonerską pasją właściciela oraz atmosfera całego otoczenia, stwarzają niezapomniany klimat prywatności i jedno z najbardziej ulubionych miejsc na spędzanie wolnego czasu.


Zapraszamy na wesela, przyjęcia, imprezy okolicznościowe - w nasze gościnne progi:


Sala bankietowa Hotelu Walewscy
Dworek Pani Walewska Gdańsk