Dom Wypoczynkowy Wielewiak - wesela, przyjęcia, bankiety, imprezy okolicznościowe do 150 osób

  • miejscowość : Wiele
  • telefon : 604 379 969
A A

Zapraszamy na wesele, przyjęcie, biesiadę, bankiet lub inną imprezę okolicznościową do Wielewiaka - pieknego Domu Wypoczynkowego położonego niedaleko Jezioram Wielewskiego, na skraju Kaszub i Borów Tucholskich. Na miejscu zapewniamy również komfortowe noclegi i możliwości wypoczynku.


Sala WIELEWIAK Wiele


Wiele Atrakcje Kaszuby Bory TucholskieWiele jest niedużą, piękną, spokojną miejscowością wczasową i turystyczną. Amatorzy pieszych i rowerowych wycieczek znajdą tutaj malownicze szlaki, a entuzjaści wędkowania i zbierania grzybów czekają czyste jeziora i sosnowe lasy. Również zwolennicy sportów wodnych znajdą wspaniałe warunki do żeglowania, kajakowania, windsurfingu i wypoczynku na rowerach wodnych. Wielewska plaża jest znakomitym miejscem dla rodzin z dziećmi ponieważ łagodny spad dna zwiększa bezpieczeństwo kąpieli oraz stanowi doskonałe miejsce do nauki pływania.

Dom Wypoczynkowy Wielewiak - WieleGościom Domu Wypoczynkowego "Wielewiak" oferujemy komfortowe noclegi w pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienkami. Obiekt o charakterze zbliżonym do pensjonatu dysponuje także:


- salą bankietowo - konferencyjną na 150 osób
- placem zabaw dla dzieci, boiskiem do siatkówki
- parkingiem
- możliwością wypożyczenia rowerów na miejscu
- i sprzętu wodnego na strzeżonej plaży

"Wielewiak", dzięki posiadanej infrastrukturze i wyposażeniu obiektu, świetnie sprawdza się jako miejsce organizacji wszelkiego rodzaju Wieża widokowa Przytarniaimprez okolicznościowych. Przyjęcia weselne i komunijne, bankiety, szkolenia i konferencje oraz zabawy sylwestrowe są obsługiwane przez doświadczony personel. Na miejscu słuzy doradztwem i dostosowuje elementy wydarzenia do indywidualnych potrzeb klientów.

Zabawy odbywają się przy muzyce mechanicznej bądź przy zespole muzycznym, według życzenia. Dla pary młodej apartament gratis! Zapraszamy do konsultacji szczegółów!

Dom Wypoczynkowy "Wielewiak" znajduje się w odległości od:

Sala weselna i apartament dla nowożeńców - Wiele na Kaszubach- jeziora i plaży strzeżonej - 1000 m
- lasu 20 m
- szlaku turystycznego - 200 m
- opieki medycznej - 200 m
- przystanku PKS - 200 m
- stacji PKP - 8 km
- stacji benzynowej - 2 km
- jazdy konnej - 2,5 km
- poczty - 1500 m


⭐ Atrakcje w okolicy - są tutaj


Serdecznie zapraszamy do Domu Wypoczynkowego Wielewiak
nad jeziorem Wielewskim na Kaszubach, blisko Borów Tucholskich