Park Linowy Na Wydmie - atrakcja turystyczna nad morzem - wypożyczalnia rowerów

  • miasto : Ustka
  • ulica : Wczasowa
A A

Zapraszamy do parku linowego nad morzem - w Ustce, ktora znana jest ze swoich  uzdrowiskowych walorów. Umiarkowany wysiłek i rozrywka na świeżym powietrzu są tu prawdziwą przyjemnością. A zapach sosnowego igliwia w połączeniu z morską, bogatą w jod bryzą - zadbają o dobre samopoczucie i zdrowie. Od plaży dzieli nas zaledwie 50 metrów, i kawałek dalej do morza, gdzie można się schłodzić po "linowych" emocjach.

Oczywiście w Parku Linowym Na Wydmie dbamy o pełne, atestowane i certyfikowane bezpieczeństwo naszych Gości. Nasi instruktorzy oprócz przeszkolenia służą cały czas niezbędną pomocą i poradą. Atrakcje linowe parku zostały tak dobrane by dobra zabawa mogła łączyć i dzieci, i dorosłych, także seniorów.


Przy Parku działa wypożyczalnia rowerów oferująca sprzęt firmy Gazella. Są tu dostępne rowery dla dzieci i dorosłych, kaski, krzesełka dla maluchów oraz kamizelki odblaskowe.


Park Linowy Na Wydmie - Ustka


Oferujemy dla Państwa 4 trasy linowe:

1. Dziecięca (Od 130 cm wzrostu)

Trasa długości 150 metrów liczy 15 przeszkód, m.in 2 tyrolki oraz tzw. "surfing" czyli oryginalna jazda na desce. Usytuowanie trasy pozwala na spokojne oswojenie się z parkiem linowym. Polecamy ją także dla osób z lękiem wysokości.

2. Średnia - w 2 wersjach (od 150 cm wzrostu) Park linowy Ustka - Na Wydmie

Trasa długości 170 metrów z 17 przeszkodami. Wśród atrakcji znajdziemy pal buszmena i długą tyrolkę.
Druga trasa średnia, o długości 200 metrów, zawiera 20 przeszkód.

3. Wysoka (od 150 cm wzrostu)

Najdłuższa trasa, zawieszona 8 metrów nad ziemią, licząca ok. 200 metrów długości i 18 przeszkód, w tym: zjazd tyrolski i dziki skok Tarzana na siatkę.

Park linowy "Na Wydmie" jest czynny w sezonie - od końca kwietnia do połowy września.

Tel. kontaktowy - 695 444 219


www.park-linowy.ustka.pl


Autorem zdjęć jest Henryk Nowacki z firmy HMM budującej największe parki linowe w Europie.


Zapraszamy do Parku Linowego Na Wydmie!


Park linowy Na Wydmie Ustka